Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső illem! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső illem! Szerintetek mi a helyes megszólítás egy társkereső oldalon levő nőnemű személynél? Meddig lány mikor nő vagy hölgy?

Figyelt kérdés

Pl 30évesnek azt mondjuk ,hogy szép hölgy ,vagy szép lány ? Aki elvált azt minek szólìtjuk vagy akinek gyereke van??

Tudom apróság, de azért az első benyomás mindig is fontos.



2018. jún. 12. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Tök mindegy, az első benyomás csak a képeiden múlik. Meg a további benyomás is.
2018. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szólítsd a keresztnevén, azzal mindjárt úgy tűnik, mintha el is olvastad volna az adatlapját.
2018. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2es úgy szoktam,és el is olvasom az adatlapját.

Pl "Szia Éva. Láttam az adatlapodat,......(okból)nagyon szìvesen megismernélek." De adódhat akkor is ilyen szituáció amiben ki kell ìrni.pl mit dolgozol az snasz, mit dolgozik egy ilyen kreatìv lány mint te...egy gyenge őszinte bók egy unalmas kérdés helyett.

2018. jún. 12. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs etikett. Végülis nem szerződést akarsz vele aláíratni (házasságit talán, de azt se egyből)... Annak szólítsd aminek látod. Ha lánynak tűnik akkor annak, ha hölgynek akkor hölgynek stb. Nem kell ezt túlspilázni. Ha mellényúlsz vele legalább kiderűl hogy nem olyannak tűnt első benyomásra mint ahogyan magára tekint.
2018. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Nem az illem szamit, hanem, hogy magadat add. Szemely szerint kisse merevnek tartom, ha hölgynek szolitok egy 30-ast, de lehet pont annak irsz, akinek ez tetszik.


Egyebkent siman kerülhetö ez a szohasznalat. Lehet mashogyan is fogalmazni. "Ilyen kreativ lany..." Helyett en pl. azt irnam: "(Kepeid vagy eddigi irasaid alapjan...) Sugarzik belöled a kreativitas..."

Legy kreativ te is ;)

2018. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TTP80 ***** válasza:
Az adatlapján látható nevén szólítva köszönsz neki. Ha értelmetlen becenév van női keresztnév helyett akkor meg szia kedves, szeretnék ismerkedni veled, bla bla bla...Teljesen mindegy, úgyis a fotók döntenek...ez egy ilyen játszma.
2018. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lányt nem mondunk társkeresőn 18 év fölött, szerintem. :D Annyira gyereknek érzem magam tőle, hogy kényelmetlen. Nem ilyenen fog múlni, nyilván nem azt figyelem habzó szájjal, hogy ki minek hív...


A nő tárgyilagos, nekem kicsit olyan, mint az "ön" helyett a "maga". Olyan hideg.


A hölgy univerzális, szerintem minden felnőtt nőre jó, 20-100-ig. És van benne valami tiszteletteljes.


Az elvált és gyerekes hölgyeket pedig ne akard másképp szólítani, mert elég paraszt dolog. Ő is hölgy, csak más élettörténettel.

21N

2018. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt a megismernélek dumát meg hanyagold. Azért van ő is ott, hogy ismerkedjen, a legkevésbé sem pofátlanság belecsapni a lecsóba. Megnézed a profilját és mindent, amit tudsz róla, összegyúrod egy normális üzenetté.


Pl. Szia Éva. Nagyon klassz a kutyusod/cicád/kislány/kisfiú a képeden. A tiéd? Nekem ugyan csak kutyám van/nincs semmilyen állatom/gyerekem, de szeretem őket nagyon. Milyen célból vagy itt/milyen céllal regisztráltál/hogyhogy egy ilyen szép hölgy nem talált még párt blablabla.


Nekem erre válaszoltak a lányok Tinderen.:D Tudom, hogy szemét dolog férfireggel nőként írni, de kíváncsi voltam, mennyire lennék kapós pasi egy átlagos külsővel.

2018. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!