Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ne is reménykedjek vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne is reménykedjek vonzó barátnőben ilyen külsővel? 20/F

Figyelt kérdés

Nem rendelkezem olyan külső adottságokkal mint Mario Gomez.

A pénzben sem dúskálok.

Nyugodjak bele a sorsomba, mást úgysem tehetek?



2018. jún. 27. 17:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/141 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mondunk bármit, te már eldöntötted, hogy a nők csak a gazdag félisteneket látják meg. De legalább annyit tegyél meg, hogy nem szemeteled tele az oldalt az undorító hisztiddel
2018. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/141 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem el semmit, ne mondj ilyet. Szemetelni sem szoktam, sem itt sem máshol. Nem is szidok egy nőt sem...
2018. jún. 27. 18:02
 3/141 anonim ***** válasza:
100%
nem a csórókat nem szeretik hanem a rinyagépeket remélem észhez térsz és becsajozol
2018. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/141 anonim ***** válasza:
96%
MILYEN külsővel? Mert te csak arról írsz, hogy milyen NEM vagy.
2018. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/141 A kérdező kommentje:
Ha ez csak rajtam múlna már biztosan becsajoztam volna. De ez nem olyan mint, hogy lemegyek a boltba és veszek egy kenyeret, ami csak rajtam áll, hogy megteszem vagy sem.
2018. jún. 27. 18:21
 6/141 anonim ***** válasza:
100%
De várjunk...tehát te felszínes vagy és neked csak szép csaj kell, de azt várnád el, hogy a szép csaj meg ne legyen felszínes, pedig ő még meg is teheti, mert ő tud helyes pasit találni? Ugye tudod, hogy semmovel sem vagy jobb, mint bármilyen felszínes barom?
2018. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/141 A kérdező kommentje:

Vártam, hogy előjöjjön ez a megközelítés is.

Képzeld, a vonzó mindenkinek mást jelent. Van akinek a plázacica a jó nő, van akinek meg az már taszító.

Valamint nem is várom el, hogy velem legyen, pontosan ezért, amit mondtam, mert kaphat jobbat is, és ezt megértem.

A kérdés arra irányult, hogy ettől a ténytől függetlenül ne is gondoljak arra, hogy vonzó barátnőm legyen?

(Bárhogyan is fáj bevallani, meg elismerni, minden férfi egy szebb lányt választana, vagy azt amelyik neki tetszik, ez tény.)

2018. jún. 27. 18:33
 8/141 anonim ***** válasza:
100%
A nők is szebbet választanának.
2018. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/141 anonim ***** válasza:
49%

Ha már spanyolajkú, nekem Suarez sokkal jobban tetszik- tudom, kicsit előre áll a foga, de ennyi belefér-.


Attól függ, neked mi a vonzó.


Ha pl. egy Dakota Johnson-kinézetű csajban is tudsz valami szépet találni , akkor simán lehet esélyed.


Ha viszont fiatalkori Angelina Jolie-szint a beugró, akkor tessék szépen újraérettségizni és akkorát domborítani, hogy felvegyenek mérnök-informatikus vagy egyéb lóistáló szakra, ahol jó, ha 1-2 ember lediplomázik időben, na meg nagyon sokan inkább szakot váltanak, olyan nehéz.

De ha te végigcsinálod és még hülyére is keresed magadat vele, akkor azt veszel meg kilóra, akit akarsz.

2018. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/141 A kérdező kommentje:

Mi a baj Dakota Johnsonnal?

Jó, van amelyik képe nem túl előnyös, de van amelyiken nagyon is vonzó...

Szerintem hiába valaki informatikus, ha tipikus programozó külseje van nem lesznek érte odáig a nők, a pénzéért talán, de érte tuti nem.

2018. jún. 27. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!