Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ne is reménykedjek vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne is reménykedjek vonzó barátnőben ilyen külsővel? 20/F

Figyelt kérdés

Nem rendelkezem olyan külső adottságokkal mint Mario Gomez.

A pénzben sem dúskálok.

Nyugodjak bele a sorsomba, mást úgysem tehetek?



2018. jún. 27. 17:56
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/141 A kérdező kommentje:

Valahogy úgy tudom ezt elképzelni mint egy beteg esetében a stádiumokat. Nagyjából ez úgy van, hogy az első része a lázadás (ebben van most a 38%-os válaszoló) mikor "dühöng" és nem akarja elhinni, hogy ő csúnya, ő nem kell a lányoknak, bezzeg a jóképű, izmos pasik...

Ezután jön a belenyugvás, amikor megpróbál mindent megtenni azért, hogy ő is boldog legyen. A korral már változik az ember gondolkodása, hozzáállása.

Legalábbis én ezt tapasztaltam.

2018. júl. 5. 10:21
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!