Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy vörös hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy vörös hajú fehér bőrű férfinek nagyon nehéz párt találnia?

Figyelt kérdés
Most láttam egy blogger anyuka képét a kisfiáról, akinek vörös haja van, és fehér bőre. Nagyon aranyos egyébként, de egyből az jutott eszembe, hogy nem lesz a nők kedvence. Ti mit gondoltok erről? Nagy hátrány ez a 2 külső tulajdonság? Jó, ha az ember Harry Herceg, akkor nyilván egyszerűbb.
2018. jún. 27. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem ez a nők kedvence? :D Melyik nőké? A barátnőm a vörösekre/ír beütésűekre van ráállva, nekem a skandináv-típus (fehér bőr, szőke haj, kék szem) az esetem. Más nőknek meg megint más tetszik.


Semmivel sem nehezebb párt találnia egy ilyen embernek, ha nem fújja fel ezt a haj-bőr-szem dolgot úgy, mint ahogy az itteni szüzek szokták a magasságuk minden kikúrt centijét. -.- Unalmas már egy ilyen ember lelkét pátyolgatni, senkinek sincs erre energiája, jól akarjuk érezni magunkat egy férfi mellett, aki vagy bejön, vagy nem és a bejön/nem jön be arány minden hajszín, szemszín és bőrszín esetén 50-50%, még ha vannak is preferenciáink egyénre szabva. A többi csak rizsa.

2018. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Az még előny is ha nincs lelke. :D
2018. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam kizárt kb,de rengeteg ilyen típusú férfit látok boldog családapaként.
2018. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz így párt találni.
2018. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekik van a legbársonyosabb bőrük. :) Szerintem egyáltalán nem hátrány. Én ismerek kifejezetten szexi, és aranyos vörös srácot, oda vannak érte a csajok. :)
2018. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
46%
Hűha, még a végén kiderül, hogy minden nő a vörhenyesekért él-hal. Nagy kamu! Szolibarna bőr, sötét haj, barna szem, borosta, izom és a nők 99%-a olvad, mint a napon hagyott fagylalt.
2018. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé nehéz. A nőknek a barna bőr és a sötét haj tetszik.
2018. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és utálom még a sima napbarnítottságot is férfin és magamon egyaránt. Az egyik legszebb bőrű színész számomra Benedict Cumberbatch.
2018. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Egyik unokatesom ilyen. Boldog hazassagban el.
2018. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Szolibarna bőr férfin?! Brrr... Kiráz tőle a hideg. Egy férfi ne plázacicáskodjon! :) Szerintem az b.u.z.i.s :)

Amúgy sem csípem a sötét bőrszínt (nem véletlen), és ezzel nagyon sok nő így van.

2018. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!