Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak az extrém külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak az extrém külső tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom exe egy rézvörös hajú, szép arcú lány volt(de a lány megcsalta őt).

Aztán a párom elkezdte kiélni magát, össze-vissza ismerkedett(lefeküdni nem feküdt le másokkal).

Nagyon tetszettek neki a piercinget viselő, extrémen öltözködő színes hajzatú leányzók.

Aztán jöttem én a képbe. Én egy tök "átlagos" külsejű lány vagyok, nincs tetoválásom, piercingem, rikító színű hajam.

A párom mindig nyaggatott, hogy csináljak valamit, próbáljak ki valami újat. Végül befestettem burgundira a hajamat, és amikor a családjának mondtam, hogy a párom miatt, a párom letagadta.

Most abba hagytam a festést, és már a párom se nyaggat fél éve ilyen hülyeségekkel, ennek ellenére baromira megbámulja ezeket a lányokat és nekem is dicséri.

Amikor az egyik lány meglátott minket, mondta nekünk, hogy sose gondolta volna, hogy mi összejövünk, mert a párom mellé egy kivarrt csajt képzelt el.

Lehet vak vagyok a szerelemtől, de ti hogy látjátok? Vagy ez egy hóbortos rajongás lenne?

Mint ahogy pl. nekem is a vörös hajúak voltak az ideáljaim, aztán a párom teljesen ellentétje mindennek, mégis oda vagyok érte.


2017. máj. 10. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Az extrém külsőhöz általában ugyanilyen stílusú belső is szokott társulni. Nálad ez aféle "parasztvakítás" vagy "képmutatás" lenne, mert belül valószínűleg nem lehetsz túl extrém típus, inkább hétköznapi. Neked kell eldönteni, hogy extrém külsővel jól éreznéd-e magad a bőrödben, de eleve nem jó, hogy ennyire meg akar változtatni. Persze, minden embernek van egy ideálja, de az nem normális, hogy az aktuális párját mindig olyanra akarja szabni. Nem jó felfogás ez egy párkapcsolathoz és nagy boldogságot nem vetít előre.
2017. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem intő jel lenne, hogy a páromnak igazából nem vagyok jó olyannak, amilyen vagyok.
2017. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én a belsőmet nem tartom "hétköznapinak", a párom pont abba szeretett bele, hogy az átlagtól eltérő vagyok nagymértékben. Mindig szóvá tette nekem, hogy ritkán látott ilyen személyiséget. Anno nekem is tetszett ez a stílus, de mára már egyáltalán nem. A hajam nem bírja a festést(fodrász is mondta, hogy most hagyjam abba egy időre). A piercinget meg csúnyának látom.

Csak nem értem, akkor jöjjön össze ilyen lánnyal, én aztán nem haragszom meg, csak akkor minek van velem, ha én nem érem el a hatást.

2017. máj. 10. 18:30
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Dobbants ez nem kérdés! Más majd úgy fog szeretni, amilyen vagy.
2017. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Az egy dolog, hogy milyen külső tetszik neki, az pedig megint egy másik dolog, hogy ő téged szeret, olyannak, amilyen vagy. Lehet, hogy egy lány számára ez hihetetlennek hangzik, de nekünk férfiaknak párválasztáskor a külső másodlagos.
2017. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel jó neki. Nekem a volt barátom a déli tipusú nőket szerette de amikor hajszínt akartam váltani (magamtól!) a szőkét javasolta mert szerinte nekem az áll jól. Nem akart a saját ideáljára faragni.
2017. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

őszintén?


A párod nem téged akar, hanem az exét, Te csak az eszköz vagy arra, hogy valami hasonlót faragjon belőled...


a kérdés csak az, hogy meddig alázod magad expótlékként.

2017. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha meg változtat az mer nem is te vagy!! Jól mondom?

Pl egy szitu: járok veled de ... legyel szőke mert ahoz vonzodom, Ja és oltoz máshogy ez nem tetszik, tettoo , piercing, szó váltóz meg kérlek.

És a család ill rokonság meg sem ismer. Amúgy a neved tetszik neki legalább, vagy ki tetszik neki benned?

Ha nekem tetszi, járok v kivel, az úgy jó ahogy van. :)

Nem akarlak el szomoritani, de hogy tudsz vele együtt élni?

2017. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ennek a fordítottja vagyok, engem mindig egyszerűbbre akartak faragni az exeim, mert én meg ilyen televarrt, színes hajú, piercinges nő vagyok. A te helyzeted ugyanolyan szar mint az enyém volt.

Egyébként nem minden extrém külsejű nő olyan belül is, én pl introvertált vagyok és semmi extrém hobbim nincs, csak hát mást tartok magamon szépnek mint a többség.

2017. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes téma, én pl egyáltalán nem vagyok ilyen extrém pasi, ennek ellenére a fél karomat odaadnám olyan nőért, mint a 9-es hozzászóló pl. :)
2017. máj. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!