Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nálam nem kezdeményeznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nálam nem kezdeményeznek a férfiak, az azt jelenti hogy jóval átlagon aluli nő vagyok?

Figyelt kérdés
A párkapcsolataim nagyrésze netes társkeresőről jött össze. De olyan nálam nem szokott lenni, hogy egy férfi udvarolni kezd az utcán, munkahelyen, boltban, kávézóban, kutyasétáltatás közben stb stb. Én volt már hogy kezdeményeztem, pl volt munkatársnál, vagy baráti társaságból, de visszautasítottak egytől egyig. Ha egy nő ennyire nem érdekli a férfiakat, az nagyon rossz jel ugye? Tudom magamról hogy nem vagyok szép, de annyi hozzám hasonló csúnya nőt látok boldog párkapcsolatokban. Vagy ők is neten jöttek össze?
2018. jún. 28. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, ha küdöl képet privátba megmondom:) 26/f
2018. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy én elhívlak randizni.
2018. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezt így nehéz megmondani ..de legalább neked ott a netes társkereső. A férfiakat azon is elutasítják ;)
2018. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Valószínű nem mosolyogsz, nem nézel mások szemébe, nem flörtölsz, ez elég ok arra, hoyg a hétköznapokon ne szólítsanak le.
2018. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Ez csak azt jelenti, hogy nem akadtál össze azzal a férfival, akinek épp így tetszel, amilyen vagy. Úgyhogy ez nem feltétlenül rossz jel.


Mi a szépség, ugyan. A szív melegsége (érzelmi intelligencia) az SQ és a kreativitás, nos, ezek nem múlandó dolgok.


A netes társkeresés csak segít több, lehetséges jelentkező közül válogatni, de nem dönt sem pro sem kontra a kapcsolat létrejöttében.

2018. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak kinêzeten, inkább kisugárzáson múlik. Minden nagyképűség nélkül mondom: szerintem én jó nő vagyok ( persze kinek mi). De az látszik, hogy magamnak való, zárkózott, kicsit kemény ember vagyok. Nem mosolygok senkire. Nem sűrűn próbálkoznak, bár nem is bánom, van barátom amúgy is.


De ha te szeretnéd, ha észrevennének, légy nyitott, mosolygós, igényes, járj társaságba. :)

2018. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2 opció:


1) külsőt tekintve átlagon aluli vagy, nem vagy vonzó


2) semmi baj a külsőddel, de nem vagy elég nyitott és így vagy elijeszted a férfiakat vagy észre sem veszed a közeledésüket

2018. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hogy veled mi a helyzet, de nálam sem próbálkoznak, hiába nézek ki átlagosan vagy jól (nyilván ez ízlés kérdése), azért, mert zárkózott, visszahúzódó vagyok, nehezen nyílok meg, nem igazán kezdeményezek és ez a kinézetemen is látszik. Vannak olyan barátnőim, akik kevésbé "jó nők", mint én (persze mindenkinek más jön be, most csak az általános megítélésről beszélek), náluk kb egy hónap alatt próbálkozik annyi férfi, amennyi nálam 5 év alatt, csak mert nyitottak, kedvesek, barátságosak, könnyen szóba elegyednek mindenkivel.
2018. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Max csak ha személyesen ismered az illetőt. Nagyon sok dolog van ami oka lehet a dolognak.
2018. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!