Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a férfiak, mikor a nők ugyanúgy kezdeményeznek?

Figyelt kérdés

Eddig mindkét párkapcsolatokban én kezdeményeztem. A jelenleginél én írtam rà a pàromra elsőként, mert nagyon megfogott a profilja, sok közös érdeklődésünk volt, gondoltam, megpróbálom.

4,5 éve vagyunk együtt.

De anno vonaton, suliban, társaságban (szórakozóhelyen csak azért nem, mert oda nem jàrok) megszólította, aki tetszett.


Ès nem hiszem, hogy csak én.


Akkor miért panaszkodnak a férfiak itt, hogy a nőknek leesne a korona a fejéről, ha nekik kène valakit megszólítani?


24n


2018. jan. 22. 15:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Megszólítottam
2018. jan. 22. 15:02
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Ez jó kérdés, mert nálam, mindig a nő kezdeményezett.
2018. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt alig kezdeményeznek a nők (ismerjük az unalomig ismételt érveket), másrészt a nőknél sokkal nagyobb a sikerarány, mivel a férfiak messze nem annyira válogatósak. Ráadásul örülnek, ha az állandó elutasítás után, van némi sikérélmenyük a nőknél.
2018. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb nő nem kezdeményez,mert a férfitól várják el ezt a szerepet (ahogy ez mindig is így volt). Mindenre lehet ellenpéldád találni,de általános jelenségként beállítani néhány kivételt totál baromság.
2018. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Ez is kezd egalizálódni, valóban. Az, hogy jó- e ez, nem tudom...de szerintem is egyre több nő kezdeményező. 44/f.
2018. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert nyilván nem náluk kezdeményeznek a nők, ezért ők csak a negatív mivoltát látják a kezdeményezésnek.
2018. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Beszélgetést kezdeményezni nem ugyanaz, mint komolyabb dolgokat kezdeményezni pl randevúra hívni valakit, hiába ugyanaz a szó, ha mellé más van írva, akkor mást jelent.
2018. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gábor19... ***** válasza:
Átlagos vagy csúnyácska férfiak panaszkodnak csak amiért náluk nem kezdeményeznek a nők.
2018. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eddigi "kapcsolataimnál" nálam is a nők kezdeményeztek, sőt vehetjük akár úgy is,hogy szinte mindig a nők kezdeményeznek,ők küldik a jeleket, amelyekre a férfi reagál.
2018. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a nők csak olyannál kezdeményeznek, aki messze nem átlagos, hanem afeletti. Átlagos pasasnál szökőévente egyszer kezdeményez egy nő, átlag alattinál meg soha.
2018. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!