Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként mennyire zavar bennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mennyire zavar benneteket, ha egy férfi direkt pocakosabbra akar hízni?

Figyelt kérdés

Ezen a nyáron hízókúrázni kezdtem, szeretnék 10-15 kilót hízni a nyár végéig és vaskosabb pocakosabb lenni. Mit gondoltok erről? Ismerkedéskor mit szólnátok, ha ilyesmi kiderül?


23/F



2018. jún. 28. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Hogy nem akarok tovább ismerkedni.
2018. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

A baratom telre szokott felszedni, ő is szereti ha van ott zsír akkor.

Én szeretem a hasát :P

Szerintem emiatt nem utasitana vissza a lány akivel alakul valami.

2018. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Engem nagyon zavarna

Nem szeretem a dagadt pocakos apu testes férfiakat

Nem ismerkedem ilyen férfiakkal

Vékony szálkás kicsit izmos férfiakat szeretem

Libidom is tönkre menne ha a hajas hasa,teste hozzam érne

2018. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem tetszenek a pocakos férfiak, szóval nekem nem jönne be a dolog.
2018. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Tegye, de nelkulem.
2018. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Még ha valami értelmeset csinálna, pl. Edzés mellett kicsit többet enne és úgy lenne vaskos, hogy nem puha... Az számomra baromi szexi, ha egy férfin van izom és egy minimális pocak. De aki puha meg reng a hája, azt bottal se piszkálnám.
2018. jún. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én szeretem ezt a dolgot, és meg is értem, főleg abban az esetben, amikor egy vékonyabb vagy átlagos srác szeretne végre "emberesebb" lenni. Viszont sokan nem ismerik a határokat, és "széles vállak, kisebb pocak" helyett három számjegyű hordóvá válnak, az pedig - nem akarok véleményt mondani, csak annyit, hogy nekem nem jön be. Szóval más az, ha egy 75 kilós srác akar 85-90 lenni, mintha egy eleve 120 kilós pacák akarná tovább dagasztani magát.
2018. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Azt hogy csak nyugodtan de engem hagyjon békén!
2018. jún. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon zavarna.

Minek csúnyítod el magad?

2018. jún. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy nézel ki most. Ha jelenleg gebe vagy és kilátszanak a bordáid, akkor javíthat a kinézeteden. Ha jelenleg normál testalkatú vagy, akkor rontani fog rajta. Mondjuk ez utóbbi esetben nem is érteném, miért szeretnél hízni.
2018. jún. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!