Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 20 évesen semmilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 évesen semmilyen kapcsolatban sem álltam a lányokkal az tényleg nagyon nagy szégyen?

Figyelt kérdés
Nem fogtam egyetlen egy lány kezét sem, nem csókolóztam sohasem, semmilyen kapcsolatba sem kerültem velük. Emberek közé nem járok és barátaim sincsenek. Akik voltak ők sajnos elköltöztek nagyon messzire. Ha meglátok egy lányt akkor leblokkolok, izzad a tenyerem és meg sem tudok szólalni.

2018. jún. 29. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, a szégyen kizárólag rajtad múlik, csak benned létezik. Szégyent akkor érzel, amikor nyilvánvalóvá válik (saját magad vagy mások számára), hogy nem az vagy, akinek mutatod magad. Ha te magad elfogadod/megváltoztatod a saját helyzetedet és közelebb kerülsz az önazonossághoz, akkor nem fogsz szégyent érezni.

Szerintem a szégyen egyszerűen felesleges, csak saját magadat hátráltatod vele, ha teret hagysz neki. És a helyzeted eléggé nehéz eleve, ne szívasd magad még jobban.

2018. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem szégyen. De ahhoz, hogy ez az állapot változzon össze kell szedni magadat, hidd el nem olyan nehéz lányokkal ismerkedni :) Ha először nehéz személyesen az ismerkedés akkor esetleg neten keresztül vágj bele, kis önbizalom szerzés gyanánt, aztán majd lesz valami. Az első alkalommal nekem is minden bajom volt, ideges, feszült voltam, de hát ez természetes, de egész kellemesen elvoltunk,sőt tovább megyek azóta több kapcsolattal, tapasztalattal a jelenlegi páromnál is izgultam az első találkozónál, már akkor nagyon kedveltem, hiába fogodt meg a közvetlenségével, gondoltam hogy csak simán megy (hát nagyon nem ment könnyen az elején). Talán azért, mert biztos már akkor szerettem és a legjobb formámat akartam hozni, így feszült is lehettem. Azóta már 2 éve együtt vagyunk, és még mai napig is megbolondulok érte.
2018. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem.
2018. jún. 29. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szégyen.
2018. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!