Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexualizmus vagy mi az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexualizmus vagy mi az oka annak hogy egy férfi ennyire ne akarjon barátnőt magának?

Figyelt kérdés

Én egy hónapja vagyok szingli de már megőrülök annyira szeretnék egy társat barátnőt magamnak.

Van egy haverom aki viszont már 6 éve szingli és valahogy még mindig nem akar barátnőt magának Nem értem mert rengeteg lehetőséget utasított vissza, olyan lehetőségeket aminél én össze tenném a kezemet de ő nem, nem értem mi a baja


2018. jún. 30. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szerelmes valakibe. Ismerek ilyet, olyanba szerelmes akinek van valakije és másra rá se akar nézni.
2018. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Korabbi csalodasok?
2018. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Régebben én is nagy szexgép voltam, hála istennek vége annak a korszaknak, mert én is kb annyira idióta voltam, mint az itteni sok srác, aki siránkozik nő után.

Nagyon szánalmas, komolyan így olvasva.

Abban az időszakban kb SEMMIT nem értem el, semmit se csináltam, borzalom volt.

2018. jún. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a ferfiak erdeklik es titkolja.
2018. jún. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismersz olyanokat akik meglátnak egy buborékfóliát és kényszer éreznek "pukkasztgatni"? Na, nem minden fólia buborékfólia. Ahogy nem minden nő indít be engem sem. 10-en éve volt utoljára olyan nő aki elindított bennem egyfajta vágyat. Meg most.


Nyilván a külső megjelenés kelti fel a figyelmem, de az ismerkedési szakaszban derül ki hogy szellemileg mennyire partner az illető, ha az is stimmel akkor kezd egyfajta vonzalom kialakulni. Nálam nincsenek meg ezek az evolúciós ösztönök hogy rá kell repülni minden lukra. Nincs késztetés.

Sokaknak maga a kapcsolatban létezés egyfajta függőség. Ez nem baj, van aki hegyet mászik, bázisugrik, bevásárol, fát farag stb, van aki meg kapcsolatban akar lenni, az a " hobbija" az köti le. Egyfajta program.


Nekem mikor megismerkedem egy ilyen minden szempontból tökéletes személlyel akkor van ez az általad is leírt "megőrülök annyira szeretnék" érzés. De ez szubjektív rám vonatkozó történet. Mások majd elmondják nekik hogy megy ez.

2018. jún. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy összefügg, mert én is aszexuális vagyok és 4 évig simán elvoltam párkapcsolat (meg szex) nélkül...


De szerintem ez nem aszexualizmus önmagában. Vannak emberek, akik megtanultak másban örömet és biztonságot lelni, ezért nem jár számukra fenyegető érzéssel a szingli lét. Az aszexualitás úgy jön ide, hogy még az a drive is kiesik, ami az embert szexre készteti (sokan emiatt nem tudnak elmaradni egyedül a fenekükön, még ha érzelmileg nem is vágynak társra –ebből nagyon sok van). Most van párom, de jelenleg a szexszel is úgy vagyok, hogy ha akarja, akkor benne vagyok, meg néha kezdeményezek "udvariasságból", hogy ne higgye, hogy nem kívánom vagy valami de úgy egyébként én magam ellennék nélküle évekig.


Amúgy ez nem betegség, voltam dokinál, minden oké. Egyszerűen csak ilyenek vagyunk. Szóval ne aggódj a haver miatt, ha gondja lenne, változtatna. :)

2018. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy nem vagyunk egyformák. A szexet sem kívánja mindenki egyformán. Valaki két napot sem bír ki, valaki meg évekig is elvan nélküle. Látod, a barátod jól elvan, te meg itt "majd megőrülsz", akkor most ki is a boldogabb?
2018. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jezusom. Egy honapot nem birsz ki egyedul?

El ne mond, mert minden normalis no menekulni fog egy ilyen extra kapcsolatfuggo pasitol.

2018. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
... mondd...
2018. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!