Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda férfi mégis hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda férfi mégis hogyan szerezhet barátnőt?

Figyelt kérdés
Nem olyan nőre gondolok, aki a pénzért lenne velem, hanem olyanra, aki tényleg szeretne engem. Mivel tudom, hogy ronda vagyok, ezért nagyon alacsonyak az elvárásaim, de még így sem kellettem senkinek. Esetleg valamilyen fogyatékkal rendelkező lánynál kellene próbálkoznom?
2018. jún. 28. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
bevandorlok allampolgarsagert
2018. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

"Esetleg valamilyen fogyatékkal rendelkező lánynál kellene próbálkoznom?"


A kérdés alapján mindenképpen. :P (ha már az nem jutott eszedbe, hogy esetleg drasztikusan javíthatnál is a külsődön).

2018. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Vagy pénzzel, vagy sehogy. Ha ronda vagy, akkor soha nem fog szeretni egy nő sem. Még a ronda vagy fogyatékkal élő lányoknak sem kell ronda férfi.
2018. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Mondjuk szeretni ezért se fognak :(

2018. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Jó szöveggel,igényes megjelenéssel, pezsgő társasági élettel,pénz se árt....
2018. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A külsőmön nem nagyon tudok már javítani. Amit lehetett, azt már megpróbáltam.
2018. jún. 28. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok,de lányoknál tapasztaltam egy kevésbé előnyös külsejű ,esetleg asszonyos alaktú lány is két végletbe eshet. Vagy alkatához és személyiségéhez képest sminkel öltözködik,tudja mi áll jól neki. Pl vastagabb testhez gyakran jár nagyobb mell is azt kihangsúlyozza. Nem fog egy kis topban flangálni mert az vékony lányokon áll jól. Másik véglet igénytelen bő póló szétraposott cipő...Szerintem pasiknak is van ilyen.
2018. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sok pénzzel :) meg kocsi kell hozzá. én is így szereztem az elsőt az meg hozta magával a többit. első barátnőm összes barátnője megvolt már :) most kezdek milfeket.. haladok felfelé a lépcsőn mo :)
2018. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Amit lehetett, azt már megpróbáltam."


Plasztikai műtétet is?

2018. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyire alacsonyak az elvárásaid? Kövér csajoknál is próbálkoztál? Nem hiszem hogy egyiknek se kellenél!
2018. jún. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!