Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszas, harmincas férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszas, harmincas férfiak, akiknek még nem volt barátnőjük: hogy érzitek, az évek teltével egyre jobban vágytok egy nőre vagy inkább fokzatosan elidegenedtek tőlük?

Figyelt kérdés

Szerintem ez a két "út" létezik ilyenkor. Vagy szétfeszíti és megőrjíti az embert a vágy, a szeretethiány, a szexhiány, az érzés, hogy behatóbban megismerkedj a másik nemmel, vagy épp ellenkezőleg: egyre inkább "idegen életformává" válnak, egyre misztikusabbá, megfoghatatlanabbá, és ennek megfelelően az érdeklődés is egyre lanyhul irántuk. Az utcán rájuk sem bagózol, nem érdekel a Blikk címlapján a meztelen nős fotó, fel se tűnik, ha jó nőt látsz magad körül, vagy akár neten, tévében, stb...


Ti hogy érzitek belül, melyik irányba indultatok el? Milyen tendenciát mutat a nőkhöz való viszonyotok? A tébolyító vágyat érzitek vagy az egyre komolyabban jelen lévő közömbösséget?



2018. jún. 30. 10:49
 1/9 anonim válasza:
64%
Engem csak egyre jobban idegesítenek.Mindenbe beleszólnak, mindenért veszekednek, egyszerűen az agyamra mennek. 30F
2018. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan nem foglalkozom a kérdéskörrel. Így is bőven van mit csináljak. Legalább jókat alszom.
2018. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam a vágy erősödött sokáig, aztán egy ideje kezdek teljesen elidegenedni minden emberi kapcsolattôl.
2018. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyre kevésbé gondolom, hogy lenne olyan személy, akivel hosszútávon kibírnánk egymást
2018. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Egyértelműen lanyhul az érdeklődés. De nem azért, meg misztikussá vagy megfoghatatlanná váltak, pont ellenkezőleg. Ha közelebbről megismerem őket, egyszerűen szutyok hulladék mind. A távolság jól áll nekik.
2018. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
"Hullámvasútként" tapasztalom. Valamikor nagyon kellene, valamikor pedig egyetlen egy nőt sem szeretnék látni.
2018. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Csináljatok egy lúzer klubbot!
2018. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem mozdult semmi sehova..


mivel eddig én saját magam nem kezdeményeztem senkivel, a kezdeményezőket pedig én állítottam le..


a minőségi kapcsolat lesz a cél úgy 2 év múlva és van rá ötlet, hogy kivel..

2018. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Fiatalon az ember jóhiszemű a lányokkal, ezért úgy viszonyul a lányokhoz, mint az angyalokhoz. Aztán egyik pofára esés a másikat követi. És rá kell jönni, hogy nem az ember számít, hanem a kényelem.


Ki az az őrült, aki ezek után jobban vágyik a nőre! Mikor azt érezni, hogy elutasítóak. Ezzel ugyanis a lányok saját magukat járatják le. És ha valaki ezek után megteremti magának a kényelmet. Jogosan gondolja, hogy egy nő sem érdemli meg, hogy megosszák vele a kényelmet.


Mert hát mire számíthat az ember. A nő elherdálja, amit nehezen megteremtenek neki. Majd dobja a pasit és keres egy nála gazdagabbat. Ha bajban van az ember, akkor még löknek rajta. De hát egyértelmű, nem érték az ember!

2018. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!