Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincas, negyvenes nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas, negyvenes nők, nektek hogy esne ez?

Figyelt kérdés

Jelentősége van, hogy miért ehhez a korosztáhyoz intézem a kérdést.


A szitu a következő: van egy FB-profilotok, tele képekkel, viszont mindegyik az utóbbi pár évből való. Egyszer csak gondoltok egyet, és felraktok magatokról néhány jóval régebbi képet, "archívum" címszóval(20 körül vagytok rajtuk): természetben, virágok között sétálós, kutyázós, kirándulós, életvidámságot, boldogságot sugárzó képeket.


Másnap az egyikre - ami olyan, mintha modellt álltatok volna a természetben - jön az egyik férfiismerősötöktől egy komment: "Te egy unikum vagy. De jól néztél ki akkoriban, milyen szép voltál..."


Ez nektek hogy esne? Nem sértődnétek meg ezen a múlt időn egy kicsit? Mit gondoltok erről nagy általánosságban?



2018. márc. 31. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha neked ez a komment ilyen jelentőségű, akkor nagy baj van az önértékeléseddel sajnos.
2018. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Akárhogy is nézem, ez arra utal, hogy a szépségem mára már megkopott. Már nem tudok örülni annak, ha a fiatalkori fotóimat dicsérik a férfiak. Azok az idők elmúltak, viszont továbbra is vágynék a pozitív visszaigazolásokra...
2018. márc. 31. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Hát küldj egy friss képet, meglátom, mit tehetek érted.
2018. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jaaaj. felnőtt vagy, fogadd el, hogy múlik az idő. én nem teszek ki semmi fotót a facebookra, mert van elég önbizalmam ennyi idős koromra, nem kell a többiek megerősítése. mégis mit vártál.

szerintem nőj föl!

2018. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez a baj azzal, ha a külsődre kapod a bókokat. Azok idővel egyre fogynak.
2018. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem természetes, hogy fiatalabban szebb az ember. Ilyen ez az öregedés.
2018. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem sértődnék meg.
2018. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sokkal jobban nézek ki most, mint fiatalon. Ha az én fiatalkori képeimet meglátják általában hangosan felröhögnek és bökdösnek, hogy milyen hülyén néztél ki!


Hát az tényleg vacak érzés, de attól még nem dőlök a kardomba.

2018. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Most komolyan, napi szinten durvább atrocitások érnek, mint egy félreértett bók.

2018. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Ne tegyel ki fiatalkori kepet! A kommentet kittorolheted. Torold ki. En nem rakok ki magamrol facebookra fotokat. Telon tobb 1000 kep van rolam.

Ha ugy erzed,menj el plasztikai sebeszhez szepulni. En most sokkal szebb 35 evesen,mint huszonevesen.

N

2018. ápr. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!