Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mennyire kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire kiábrándító ha egy 30-as nő gyerekmintás pizsit, ruhát hord, színesen öltözködik, a ruhái egy része gyerekrészlegről van (fodros, mintás)? Ha szereti a meséket, az “aranyos” dolgokat nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bejön. :)
2018. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

30 évesen ezt komolyan meg kell kérdezni a másiktól? Nem mindegy az nekik, hogy te mit hordasz, miket szeretsz?

Nőjél már fel, és tudj mások véleménye nélkül is létezni!

2018. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
De hát nem nőtt fel, ez a lényeg. :D
2018. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A privát üzenetekre reflektálva: én is ilyen vagyok, magamról írtam. Szeretném kiölni magamból a gyerekességet, ezért írtam ki a kérdést, hogy olyan válaszokat kapjak, amelyek sugallják, hogy egy nő ebben az életkorban legyen nőies, kifinomult. Sajnos mindig elvarázsolnak a gyerekes holmik, túl akarok ezen lépni, de megerősítésre van szükségem, hogy nem jó irányba tartok ha ezeken nem változtatok.
2018. máj. 9. 13:52
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Jaj kérdező, nem ezekkel van a probléma.

27 éves nőként szeretek Disney és Barbies meséket nézni és imádom a plüssöket.

A felfogásod, az értelmi szinted a probléma. Az, hogy nem jut el az agyadig, hogy le kéne sz..rni, hogy ki mit gondol arról, hogy te mit viselsz, miket szeretsz.

Maga a kérdés értelmetlen.


Életunt, búvalb..szott ember akarsz lenni, akiből kiölték a gyereket?

2018. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5

Valami folytán kettősség van bennem. A gyerekesség mellett képes vagyok felnőtt nő módjára kezelni a helyzeteket.

A probléma, hogy több férfi emiatt utasított el, a gyerekes mivoltom, öltözködésem miatt.

2018. máj. 9. 13:59
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, hármas vagyok, én és a baráti köröm és imádjuk a gyerekesnek tűnő dolgokat. El sem hinnéd miket. :D

Valószínű aranyos és törékeny is vagy, az meg egyáltalán nem taszító.

Egyszerűen csak a 65%-nek van igaza, nem sértegetni akart.

2018. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Akkor nem ők voltak azok, akik neked kell.

Én 5 éve vagyok párkapcsolatban és páromat egyáltalán nem zavarja, hogy meséket nézek. Sőt, együtt is szoktuk őket nézni.

2018. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod kiölni magadból a gyereket? Nagyon nagy kincs, hogy él még benned a gyerek.

Én kifejezetten szeretem, hogy a 30 éves pasim legot kért szülinapjára. És én is tudok gyerek lenni és most vettem magamnak sellős kulacsot. Anyukámnak meg unikornisos cuccokat szoktam venni. Most akkor anyukám nem felnőtt nő? : D j

És igen, kell lenni kifinomultnak ha néha meg elegánsnak. De nem mindig. Például dolgozni nem a tüll szoknyámban járok, de ha a csajokkal talizom, akkor simán.

Remélem hogy gyerek tudsz maradni, de amikor kell, akkor komoly.

2018. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez vagy nagyon rosszul nézhet ki, vagy nagyon jól. Ha tényleg minden gyerekes és színes, akkor 30-asként simán kinézhetsz bohócnak. DE! Ha a színek passzolnak, akkor vidám és fiatalos lesz az összhang.

Tölts fel egy képet a ruháidról.

2018. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!