Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett manapság ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett manapság ennyire szitokszó a macskás nő?

Figyelt kérdés
Mindig volt macskám kiskorom óta és soha nem volt ezzel eddig egy pasinak se baja(persze nyilván azért alapvetően állatbarát pasik jöttek szóba csak)3 évvel ezelőtt férjhez is mentem,és köszönjük a macska is megvan.Itt is olvasom meg rengeteg még (vagy újra) szingli barátnőm megemlíti,hogy ma ez már külön szempont és nem meri az első pár randin megmondani,hogy macskát tart,vagy a pasik külön rákérdeznek.Mi ez a hülyeség???

2018. jún. 30. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
ez csak egy vicc.
2018. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem az a “macskás nő”, akinek vannak macskái, vagy szereti a macskáit. Inkább arra mondják, aki túlságosan szereti, minden idejét velük tölti, akinek macska= LIFE. Tehát akinél a macskák betöltik azt a funkciót, hogy helyettesítik az emberi kapcsolatokat.

Amit a barátnőd mond, az tényleg hülyeség.

Olyan ez, mint ezen az oldalon a “gyakoris nő/pasi” fogalma:)) Nem azokra mondják, akik néha fellépnek gyakorira, hanem azokra, akik rendszeresen, az idejük javarészét itt töltik.

2018. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Csak úgy kb. 40 felett van ennek jelentősége, és nem szitokszó, csak aféle megbélyegzés. A besavanyodott, feltehetően régóta egyedül lévő, rigolyákkal, beidegződésekkel tele lévő nőkre mondják, akik ezzel a körítéssel elriasztják a potenciális udvarlókat: nekik ez ugyanis úgy jön le, hogy egy ilyen nő már berendezkedett a magányra, a pasik elöl fedezékbe vonult, elege van belőlük, a szeretethiányt pedig már a macskával enyhíti.
2018. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Macskás nő: öreglány (35 feletti), aki valószínűleg a természeténél fogva maradt egyedül, viszont mivel neki is szüksége van szeretetre, ezért háziállatot (leginkább macskát) tart, amit már-már emberi tulajdonságokkal ruház fel és amitől a szeretete viszonzását várja.

Nem összekeverendő az állatbarát nőkkel.

2018. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Ismerősömnek 13 macskája van :) azt mondja ez nem sok, csak 14-től volna az. Igen, szingli.
2018. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Mikor télen vittem a pizzát a "macskás nőnek", az ablakon vette be. Olyan macskahúgyszag vert orrba hogy azt hittem behányok. Mindegy fizet, közbe hátraszól a lányának "Nyitva hagyjam picit az ablakot?", "NE!Bejön a hideg!". Nálam ezek képviselik a "macskás nőt". Amúgy van macskánk, tiszta, nem pisál összevissza, nem büdös mint azoknál.
2018. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

f_szság, mint a nokedli szaggatás, vagy a villanykörte cserélés.

Nekem is lesz macskám, amint lesz saját lakásom és férfi vagyok.

2018. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nem buta a kérdező.Tényleg van benne valami.Én például elvált vagyok 35 feletti.Egyre gyakrabban kérdezik meg(miután tuljutottunk azon,hogy gyerek nincs),hogy és macska van?Én meg csak nézek,hogy ez most komolyan szempont?!?!Azt még senki nem kérdezte,hogy kutya/aranyhörcsög/kanári/madárpók/stb van-e.Pedig ezek is tudnak ám büdösek lenni,ha igénytelenül tartja az ember.A kutya meg jóval nagyobb kötöttség mint a macska.Mégse érdeklődött soha senki.Csak a macska felöl.
2018. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
81%
Egyszer a kutyás férfi is az lesz. Vesztemre.
2018. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vadállat a kutya és nem akarja kapásból kinyírni a macskámat,nekem nem gond a kutyás pasi ;)
2018. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!