Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Holnap, azaz vasárnap milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap, azaz vasárnap milyen programok vannak Debrecenben, ahol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, már jó ideje szingli. Sajnos egyszerűen nem találok senkit akivel kialakulhatna valami. A munkahelyemen nincs olyan aki jó lehetne, illetve akit el tudnék képzelni az kapcsolatban van. Rossz már így nyáron egyedül, viszont sok program lehet amikről én nem tudok.

Tudnátok mondani tippeket, hogy hol lehet ismerkedni itt?

Nem vagyok bulizós típus, bár egy jó koncert még beleférne.



2018. jún. 30. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Istentisztelet, esetleg mise (abból kevesebb van, mert kevés a katolikus arrafelé).
2018. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Korod, nemed?
2018. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 NDSM ***** válasza:
Szerintem menj fel a városi honlapra és ott néz szét, milyen rendezvények vannak! Esetleg ülj be valami kávézóba és aki tetszik, menj oda hozzá!
2018. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Ingyenes könyvosztás és dedikálás lesz „Észak-Alföldi kisrágcsálók éjjeli párzási szokásai” címmel a nagyerdei szabadtérin.
2018. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék:)
2018. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Én debreceni 32 éves férfi vagyok és ismerkednék lányokkal:)
2018. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez a "jajj gyorsan keressünk valakit kapcsolat kialakítás" nem tart valami sokáig. ha meg dugópajti kell ott a rosszlányok.hu
2018. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Beb#szós lájv Kikiéknél. :D
2018. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
uccsó ugyan ez jutott eszembe sok idióta lány ott tobzódik az 1 perc hírnévért:D
2018. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Istenem, milyen nyomi egy huszonéves az, aki nem talál magának programot, aki itt nyekereg segítségért, és csipszet ropogtatva otthon üti a gépet, hogy hol tudna ismerkedni?

Kizárólag akkor nem lesz párod, ha otthon cseszed el az idődet a Gyk-n való siránkozással!

Menj ki a Botanikus kertbe pl. én legutóbb ott párosodtam...

2018. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!