Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miskolcon társkereső programok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolcon társkereső programok?

Figyelt kérdés

Most nem olyasmire gondolok, hogy elmegyek pl. túrázni és véletlenül megismerkedem valakivel, hanem konkrétan társkereső programra.

Pl. Budapesten hallottam, hogy van ilyen lakatos, hogy a lányok nyakában egy lakat van és a fiúk kapnak egy kulcsot, ami csak egy lakatot nyít és ketten leülnek utána beszélgetni vagy ilyen villámrandi is érdekelne, bármi.. :)



2017. máj. 28. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hol van?
2017. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 Lakat partyra keress rá. Sok helyen csinálják, főleg valentin napon.
2017. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, addig már csak 261 nap van! 😂
2017. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyetemen van villámrandi, de ha nem vagy egyetemista akkor ne menj. Ha idősebb vagy akkor magányos klubbok is vannak.
2017. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Közelebb vagyok már, a harminchoz,mint a húszhoz, de nem járok már egyetemre.

A magányosok klubjába milyen korosztály jár?

2017. máj. 28. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is èrdekelne!!
2018. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magányosok klubjába szerintem csomó sörhasú szőrös öreg papóca meg ráncos mamika.
2018. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!