Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netto 220 000-es fizetés már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netto 220 000-es fizetés már elég a legtöbb nőnek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 10:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Ez attól függ, hogy mit tudsz nyújtani egy nőnek. Ha csak a pénzed, akkor igencsak kevés, minden szempontból.
2018. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Netto 300 alatt csak pasid lesz :D Fejezd már be a hülye kérdéseidet ,nagyon uncsi már.
2018. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
nem. nekünk semmi sem elég!
2018. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%

Úr isten ! Mennyit keresel, hogy 220 nettót tudsz adni egy nőnek ? Priviben megírod, hogy az adózást hogy oldjátok meg ?

31/f

2018. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan, hogy "legtöbb nő", ez nem reális nézet. Csak az van, hogy szellemileg "olcsó férfi ízlés" vagy "igényes férfi ízlés". Művelt, olvasott, szorgalmas, szerény, farmer+pulcsis nők nem igényelnek magas fizetéseket férfiak részéről. A média éppen ezeket a nőket nem reklámozza, több okból is
2018. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Lerágott csont és örök kérdés ez az "elég lesz-e a nőnek a fizetésem?" kérdés. Van akinek elég lesz, van akinek a világ összes pasijának pénze sem elég.


Egyébként a nettó fizetésedből kiadásod is van. Ha az összes kell a rezsire nem marad a nőre, de ha ebből jócskán marad csak meg tudod hívni egy kv-ra, vacsorára.


Elég baj az ha fő szempontnak tartod a jövedelmedet a párkeresésnél. Attól értékesebb embernek kellene magad tartanod,hogy ez domináljon egy nőnél.

2018. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Kb én is ennyit keresek havonta. Vidéki városban lakok, egész jól kijövök belőle, de azért lehetne több is. Általánosságban nem tudom, hogy a nőknek ez elég-e, a magam nevében annyit mondhatok, hogy nagyon sokan ennél sokkal kevesebből élnek, örülök neki, hogy én ennyit keresek. Remélem, segített a válaszom. 30N

(aka hülye kérdésre hülye válasz, kivéve ha sugar daddy akarsz lenni, de ahhoz ez tényleg baromi karcsú)

2018. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát én azért szeretnék magasabb fizetést, de biztos vannak nők akik örülnek ha ekkora nettó fizut kapnak.
2018. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
talán egy 50ft-os kávéautomatás randira elég lesz. Magyarországon élsz és ebből a szemszögből annyira nem rossz. más szemszögből nagyon-nagyon shit...
2018. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Na, nekem szerintem soha nem lesz ennyi a nettóm, hála a közalkalmazotti bértáblának. :) És az összes nőt sem ismerem, hogy tudjam, a legtöbbjüknek mi elég, és mi nem. Viszont azt tudom, hogy aki normális, az nem a pénzt nézi. Nyilván ez is fontos, de alapesetben azért ő is hozzátesz ehhez valamit, plusz nem rajtad akar élősködni, úgyhogy szerintem kár ezen görcsölnöd. Aki pénzéhes, annak a világ minden kincse is kevés lenne, aki meg nem, az a te fizetésednél kevesebbel is beéri.
2018. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!