Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri várni valakire, türelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni valakire, türelmesnek lenni és próbálkozni? Vagy ha erre van szükség akkor már régen rossz?

Figyelt kérdés

Szerintem ha adott egy ember, aki nekünk tökéletesen megfelelne, és nem is elutasító velünk, viszont nincs "Még" (=D) odáig meg vissza értem, de most minden nagyzolás nélkül ugy érzem hogy teljes értekű partnere tudnék lenni az életben, akkor miért gond ha én még reménykedek és próbálkozok? Nem akaszkodom rá, de én úgy érzem hogy ezért a srácért megéri, és azt is tudom hogy nem teljesen közömbös irántam, be is jövök neki szerintem csak épp nincs hanyattesve a külsőmtől=D

Szóval szerintetek lehetetlen h egy lány hódítson meg egy fiút a kitartásával (Nem! ráakaszkodással) és a személyiségével, akkor hogyha amugy nincs gond a külsőmmel sem, viszont a srác nem feltétlen akarja annyira az ismerkedést? Mással sem ismerkedik, leköti a melója, tehát tényleg nem az van h másra lenne rákattanva.


2018. júl. 1. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Beleszerethet a belsődbe, nincs kizárva. De a kapcsolat egyik alappillére a jó szex, és ha nincs meg a kémia, akkor nem lesz jó szex. Olyan pasit akarsz, aki majd más lányokról fantáziálgat, mint a tied felett lévő kérdésben a srác?
2018. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kémia meg van, legalábbis részemről tuti, és ő sem közömbös, legalábbis eddig 1x randiztunk, akkor nem volt az, viszont azóta úgy alakult hogy nem tudtunk többször talizni és a beszélgetések is megkoptak (ugyanazon okból, távolság plusz időhiány) És a környezetemben mindenki azt mondja h hagyjam a fenébe, meg hogy az már régen rossz ha igy indul valami, de szerintem meg érdemes kicsit türelmesebbnek lennem.
2018. júl. 1. 16:34
 3/3 anonim válasza:
És a fiú igykeszik, hogy időt kerísten rád? Mert ha egy kicsit sem, akkor szerintem nem éri meg próbálkozni. A kapcsolatok egyik alappillére az együtt töltött idő, és ha te ezt akarod, de ő meg nem próbálkozik, akkor nem tudom.. attól is függ, mennyire ismered. Mert nagyot lehet rajta buknod sajnos tapasztalatból mondom, mert régen volt egy fiú, aki tetszett, és én is neki, de nem lépett előrébb sosem, én meg vártam rá, mindig ráírtam... a végén elcsesztem rá egy teljes évemet, és már hülyének nézett, így utólag én is magamat, hogy annyiszor írtam rá. Szóval szerintem légy óvatos:)
2018. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!