Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit változtathatok magamon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtathatok magamon a frizurámon és öltözködési stílusumon kívűl, hogy ne legyek ronda?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Plasztikai műtéttel szinte bármin
2018. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén, mi honnan tudhatnánk? Talán valami leírást adhatnál magadról, hogy tudjunk válaszolni.


Remélem ez nem haladja meg a képességeidet!


Fogyj le, ha kövér vagy.

2018. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék plasztikai műtétet.


Nem vagyok dagadt, csupán 2-3kg felesleg van rajtam, de majd a vizsgaidőszak után elkezdek sportolni. Leginkább az arcom ronda, de azzal nem tudom, hogy mit csináljak.

2018. júl. 1. 18:20
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Növessz szakállat.
2018. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Mit értesz az alatt,hogy ronda? Elállóak a füleid? Nem szép a bőröd, a szád, a szemed?

Én nem vagyok ellene a plasztikai beavatkozásnak már ennyi idős korban sem ha azzal tudsz javítani azon,hogy ne érezd magad rondának.


Nem véletlenül írtam a füleket...nekem volt 20 éves koromban egy fülplasztikám, sosem bántam meg.Azóta bármilyen frizurát hordhatok amivel eleve előnyösebb az arcom, nagyobb lett az önbizalmam, bár ezzel azelőtt se volt gond.


Manapság már kevés az, amin nem tudsz változtatni, nem is kell hozzá drasztikus beavatkozás, egy bőrgyógyász,profi kozmetikus sokat segíthet.


De én hiszek egy jó fodrászban is, bár ezt Te is elsőként írtad.

Igen, egy jó frizura, egy enyhe smink, egy Hozzád illő ruha, és nagy adag önbizalom...és nem érzed magad rondának.


Ja, és egy pasi, aki ezt erősíti Benned ;)

2018. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A szakállról jut eszembe...nem írtál nemet, kérdező!
2018. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
előnyösebb arcszőrzet, új szemüveg/kontaktlencse, informatikus bőrszín helyett egészséges barnaság, bőrápolás (pattanások, száraz bőr, karikás szemek, cserepes ajkak), összenőtt szemöldök kiszedése, fogápolás (szájszag, fogszabályozás)....
2018. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szakállat sajnos nem tudok növeszteni, alig nő pár szál szőr az arcomon.


Úgy az összkép ronda. Nem tudok olyan részt mondani, ami kifejezetten ronda lenne, csak így együtt ronda.


Férfi vagyok.


Szerintem foglalkozok eleget azzal, hogy ápolt legyek.

2018. júl. 1. 18:33
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Kép nélkül erre teljesen értelmetlen választ várni -,-


Ha azt sem tudjuk, hogy nézel ki, mi a baj veled, akkor honnan a francból tudjuk, hogy min változtass??? -,-

2018. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt reméltem, hogy aki volt hasonló helyzetben, az tud tanácsot adni.
2018. júl. 1. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!