Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy párkapcsolatban élő nőktől rendszeresen jönnek elhanyagoltságra, szeretethiányra panaszkodó kérdések, sztorik, férfiaktól pedig szinte soha. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakoriak itt az oldalon az olyan történetek, amelyekben amúgy kapcsolatban élő lányok, nők nehezményezik, hogy párjuk elhanyagolja őket, elhidegülésről írnak, szeretethiány kínozza őket, de férfi-részről szinte egyáltalán nem lehet ilyeneket olvasni.


A férfiaknak ennyire nem fontosak az érzések? Ők soha nem érzik az előbb felsoroltakat? Vagy ők egy kapcsolattól mást várnak, más az igényszintjük? Miért nincs soha olyan sztori, amelyben férfi önti ki a szívét a GYK-n, hogy megfullad a szeretethiánytól, pedig van párja? Mit gondoltok, ennek mi az oka, mivel magyaráznátok?



2018. júl. 1. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt vedd figyelembe, hogy az itteni kérdések alapján levont konklúzió valószínűleg hibás.


Én egyébként nem vettem észre ilyesmit és említésképpen mondom, hogy én pár éve pont azért szakítottam a barátnőmmel mert nem állt mellettem és nem éreztem azt, hogy szeretne. Nem lepődtem meg a szakításkor, hogy nem is próbálkozott menteni a dolgokat.


"A férfiaknak ennyire nem fontosak az érzések? Ők soha nem érzik az előbb felsoroltakat? Vagy ők egy kapcsolattól mást várnak, más az igényszintjük? "


Ezt kár volt leírni.. mivel nyilvánvaló, hogy sok férfi számára fontosak az érzések és igenis vágynak a szeretetre.

2018. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Dehogy nem. Ezek az asszony már nem szexel velem, most akkor mi van? Kezdetű kérdések és az ilyen kapcsolatokban már rendszerint az sincs, amit te írtál.

31/f

2018. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet az, hogy a noknek van idejuk irogatni itt, mig a ferj melozik meg orul ha hazaer es bir aludni? Neha sajnos azok a nok is panaszkodnak, akiket eltart a ferj, semmi dolguk egyebkent csak a netet bongeszni es vmi szeretot talalni. Talaltam mar par ferjes asszonyt akit lehet.


De az is lehet, hogy a ferfiak nem az egesz gyakorival akarjak az ilyen problemaikat megosztani, inkabb egy sor mellett megdumaljak a baratjukkal. :)

2018. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok esetben a házas pasiknak a szex a szeretet mérő eszköze.

Volt házasságomban ha naponta tettem volna arzént a kvba, de mellé ugyan ennyit ágytornázok is, a világ legjobb felesége lettem volna. De nem volt szex...

Bármit is csinalhattam, max a borítást nézte, de belül mi volt az fel sem tűnt, én meg nem csináltam tovább egy idő után.

2018. júl. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!