Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethiányra milyen orvossá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányra milyen orvosság van?

Figyelt kérdés
Ti mit tesztek, amikor rátok tör a szeretethiány? És ha nem tudjátok már lekötni magatokat valamivel?

2012. aug. 2. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Megpuszilom a nyuszim! :) Vagy a férjem...Nem is tudom, melyikük fut gyorsabban. XD

Megölelem az anyukám, vagy csak megsimogatom, megmasszírozom a lábát.

Vagy sütök egy tortát. :D

2012. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valaki olyannak a társaságát keresem, aki szeret.
2012. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát hallod,én folyamatosan abban szenvedek.De ez inkább szerelem hiány.Ha a családom nem lenne a családom,akkor senki nem szeretne.

Erre egyébként tényleg csak a szeretet az orvosság.

Esetleg egy házi állat ahogy az elso írta.

Az állatok is nagyon meg tudnak szeretni egy embert,viszont az emberi szeretethez nem lehet hasonlítani az állatit.

:(

2012. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szeretet az ideiglenes orvosság, a végleges egy pszihológus-hosszú távon,felnőttként ez nem normális dolog.
2012. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most is úgy magamhoz ölelnék egy aranyos lányt legszívesebben. Kib@szott sz@r érzés a hiány!
2012. aug. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
dugás
2012. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!