Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek egy nagyon zárkózott férfihoz közel?

Figyelt kérdés

Egy nagyon zárkózott, karrierépítésbe menekülő 38 éves férfiről van szó, aki 1. elég zűrös családi háttérrel rendelkezik (kb. az édesanyján kívül senkire nem számíthatott) 2. saját elmondása szerint sem tud a nőkkel kommunikálni 3. borzasztóan érzékeny és sérülékeny 4. elég konzervatív értékrendje van.


Én 9 évvel fiatalabb vagyok nála, de őszintén érdekel. Pár személyes találkozón (kb. távoli kollégának számít) és néhány elég béna mailváltáson kívül eddig nem nagyon történt semmi, bár még 3,5 hónapja elhívtam kávézni, amire igent mondott :D Szóval elvileg oda megyünk, de sanszosan kizárólag szakmai lesz.

Közös ismerőseink szerint egyébként tetszem neki + kérdezgetett rólam+ a projektjeim felől, ill. hogy sok "rajongóm" van-e, + a korábbi kapcsolataimról, de nem tudom. Lassan 1,5 hónapja nem kommunikáltunk közvetlenül, max ismerősök közvetítésével, ami elég vicces :D:D:D

Tudom, hagyni kéne, de nem igazán megy. Tényleg tetszik és érdekel. A konstruktív ötleteket, véleményeket köszönettel fogadom :)


2018. júl. 2. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Gazdag? 😏
2018. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

1. Igenis egy ilyen férfi vonzóbb, mint egy balhés.

Nekem úgy tűnik, tetszel neki, de nehezen nyílik meg, viszont örülne egy kis kezdeményezésnek (ami nem nyomuló, szerontem az nem jönne be neki)

Mondhatnád neki kávézásnál, hogy jól érzed magad, szívesen megismételnéd.

2018. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem
2018. júl. 2. 09:07
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem könnyű. Sajnos én is szerettem volna ismerkedni egy hasonlóan zárkózottabb férfivel, de nekem nem volt türelmem hozzá.

Túl magasnak bizonyultak nekem azok a falak amikkel körülvette magát.

Szerintem mindenképp egyértelműen hozd a tudomására, hogy téged komolyan érdekel, szeretnéd jobban megismerni, tetszik neked. Ha ez nem lesz meg hiába fogja gondolni, hogy esetleg bejöhet nálad nem fog kezdeményezni. Még így sem biztos, hogy nem a megfutamodást fogja választani, erre készülj is fel.

Át tudom érezni mi hajt téged, mert egyébként a hasonlóan férfiak nagyon meg tudják az ember lányát bolondítani, ők az igazán visszafogott férfiak, akik nagyon tudnak szeretni, és lehet rájuk komolyan számítani, lehet velük tervezni, de addig eljutni...nagyon nehéz.

Sok szerencsét és kitartást.

2018. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Keresd a társaságát, hívd el programokra minnél többször. Beszélhetsz az érzéseidről is, ezek hatására szerintem meg fog nyílni. Ha nem gond hogy az elején neked kell kezdeményezni sokmindenben, csak akkor fogj bele. Szerintem tettszel neki, a leírásod alapján, máskülönben nem érdeklődne felőled.

Üdv : egy zárkózott férfi.

2018. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 peca1000 ***** válasza:
90%
Odamész és megmondod, hogy tetszik neked, szeretnéd jobban megismerni, mikor ér rá? Ha hebeg-habog, adsz neki egy névjegykártyát a számoddal, hogy hívjon fel, ha készen áll rá.
2018. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Papucsot keresel. Unszimpatikus kérdés.
2018. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Én is próbálkoztam egy ilyennel, egyelőre félretettem a dolgot, amikor léptem felé, behúzódott a páncéljába, aztán volt, hogy én nem léptem, de ő lépett felém, aztán én erre lelkes lettem, megint léptem felé, megint visszahúzódott.

Remélem, te több szerencsével jársz, de még én sem adtam fel teljesen, csak most hagyom a dolgot és kivárok, ha történik változás, majd lépek, addig meg elvagyok magam a saját dolgaimmal, nem dől össze a világ csak mert ő ilyen. :-)

Akkor is szeretnék vele jóban lenni, ha nem jön össze párkapcsolat, mert szimpatikus mint ember és sok a közös vonásunk.

2018. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Keresd a társaságát. De csak nagyon lassan fog megnyílni, apranként közeledj felé.
2018. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát..igazából én is az akció-tétlenség/visszahúzódás taktikáját követem. Máshogy nem nagyon megy, és igazából így is eléggé kétes az eredmény. Elég elkeserítő és elbizonytalanító. :s


Nem tudom, mit lehetne vele kezdeni. Az elmúlt napokban váltottunk 2 levelet, de pusztán szakmai témáról, és nem is kimondottan egymást közt, hanem más kollégákkal egy körlevél keretein belül. Most épp a remélt reakcióját várom egy tegnapi eszmefuttatásomra, de sztem hiú ábránd :D

2018. júl. 4. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!