Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvált gyerekes pasik mégis mit akarnak?

Figyelt kérdés
Szintén elvált de gyermektelen nőként próbálok ismerkedni.Ha azt mondom,hogy nem szeretnék gyereket akkor az a baj,hogy neki nem kell olyan nő aki nem szereti a gyerekeket(de azért persze ő se szeretne többet mert már van neki pl kettő).Lehet,nem szép dolog,de kipróbáltam mi történik,ha azt írom,hogy már nekem is van gyerekem.Az nem jó ő nem neveli más gyerekét.Ha azt írom,hogy nincs de még szeretnék,akkor neki már nem kell több gyerek.Ha az igazat írom,hogy nincs,de nem is akarok,akkor az nem is nő aki nem akar gyereket.Akkor mégis mi illetve ki a fenét akarnak???

2018. júl. 2. 12:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, ennek a kérdésnek mi értelme. Szerintem nagyon ráérsz, ha random pasikat szédítesz kamu dolgokkal, mert ,,kíváncsi vagy", lehet baj van az emeleten...

Szerintem ahány férfi, annyiféle igény, elképzelés a jövőre nézve! Nem egyformák, mint ahogy a nők sem, van aki akar gyereket, van aki nem, ennyi.

Nem kell őket beskatulyázni, hogy mik a ,,fajta jellemzőjük", mert felesleges!

2018. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%
Talán nem kéne randi és ismerkedés előtt a gyerek témát fitogtatni. Ezt akarják: megismerni, hogy elfogadd őket gyerekkel együtt, a többi meg majd jön magától, nem tudják előre HISZEN pasik:D
2018. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hála Istennek elváltként ráérek,amikor épp nem dolgozom.És nem is arról van,szó,hogy úgy indult a dolog,hogy random pasikat hülyítek,csak már kiváncsi lettem,kb 1 év (normális) társkeresőzés után.De ebből azt szűrtem le,hogy senki se jó.Illetve,de,az,hogy az lenne a jó,ha olyan nőt találna akinek az minden vágya,hogy más gyerekét nevelje."Én ugyan sajátot nem szeretnék,de imádom a gyerekeket és a kép alapján a tieid a legcukibbak a világon".Amúgy meg a pasik ugyanúgy össze-vissza hülyítenek valótlan dolgokkal random nőket.Vagy ezt csak nekik szabad?
2018. júl. 2. 13:09
 4/23 anonim ***** válasza:
43%

nekem sose volt ebbol gondom.


Nem akarok gyereket es ezert nem is lesz. Eddig ket verziov talalkoztam.


"Rendben, lehet idovel valtozik ez, de nem zavar nem kell gyereket csinalni azonnal, en sem most tervezem a csaladalapitast " stb


"Oh ez nem jo!! Mi az oka? Meselj errol kerlek! "


Es sosem volt akadalya.


3 eves kapcsolatban vagyok. A baratom szeretne majd gyereket. Es tudja hogy leginkabb attol tartozkodom hogy en szuljek. Mivel epilepszias es szivbeteg is vagyok. Mi ha nagyon akarjuk akkor valoszinuleg orokbefogadunk. De ketten is elvagyunk. A baratnom 5 eve hazas es nincsenek gyerekei, a ferje akart valamikor de nem eroltette sosem, boldogok ketten na meg a harom kutyaval.

2018. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2-es,hát nem kéne,de általában a pasik kezdik rögtön a gyerek van?Nincs?És szeretnél?Kérdéssel kb a második mondatnál..
2018. júl. 2. 13:11
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Tudod, mit akarnak? Egy gyerektelen nőt, akivel anyagilag egyenesbe jön, lehetőleg hozzá is költözhet. Aki tutujgatja a gyerekét a láthatás alatt, hogy neki ne kelljen vele foglalkozni a napi 20 perc játékon kívül. Aki gondoskodik róla, mint egy jó anya, mos, főz, takarít. Szelíd és elnéző. Aki csillogó szemekkel imádja őt, rajong a gyerekeiért, de sajátja sajnos nem lehet, így nem kezdődik el újra az éjszakázás-pelenkázás-dackorszak mókuskerék.

Ha megfigyeled, majdnem mindig ilyen nők mellett kötnek ki végül.

2018. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy rosszul kezeled a témát. Én elvált, gyerekes vagyok, Egy dolog érdekel: nem kell több gyerek. Tehát egyszerű. Semmi komplikáció nincs. Lehet, hogy csak peched van, és mind olyanokat kaptál el...
2018. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Eltérő embereknek eltérő véleményük van.
2018. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Olyan nőt, akinek nincs és nem is szeretne sajátot, de sajátjaként szeretné az övéit.
2018. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező itt azzal van a baj, hogy:

-nem tudod mit akarsz

-hazudsz megállás nélkül

-unatkozol

-unalmadat űzendő hazudozol a pasiknak a saját szórakoztatásod érdekében


A hazudozásra fordított időd 1/10-ét fordítsad önfejlesztésre, kezeltessed magadat és nem lesz semmi gond!

2018. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!