Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lányok tetszenek egy olyan fiúnak, aki már elmúlt 18 mégis eléggé gyerekes, és benne van minden hülyeségben, de ha arról van szó, tud komoly is lenni?

Figyelt kérdés
Mindig ökörködik,poénkodik.Milyen fajta lányok tetszhetnek egy ilyesmi fiúnak?Itt most belsőre gondolok,persze tudom,hogy akármilyen,de kíváncsi vagyok a véleményekre,tapasztalatokra:)
2011. márc. 1. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám csak én 21 vagyok :D

Az a helyzet hogy az ilyen fiuk seninek nem kellenek magam példáján mondom 21 évesen azt sem tudom mi az a szex, szomorú de ez van ezt dobta a gép......

2011. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Barna hajú,27 éves, sánta diszlexiások!
2011. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Húha,akkor ezt ajánlanám:

[link]

2011. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Héé,honnan veszed ezt!???Nekem pont egy ilyen srác tetszik!!:))Persze az ökörködés nem azt jelenti,hogy mindenen röhög megállás nélkül.Nekem sokkal inkább bejön egy ilyen srác,mint egy fapofa,akinek semmi humorérzéke nincs:)
2011. márc. 1. 21:32
 5/12 A kérdező kommentje:

21:30

:DD

2011. márc. 1. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Idióta gyerek már linkelgeti a wikipédiát, pinát nem láttam még az nem azt jelenti hogy nem tudom mi a szex ekkora gyökeret azt a hidrobbantó k....va eget, értelmi szint a sárga agyag alatt van.
2011. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

21:29-es vagyok

Kedves kérdezö te most lány vagy fiu vagy ?

2011. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugi van,rámegy az ideg a májadra:DD
2011. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ez kiderült a kommentből.

Lány :)

2011. márc. 1. 21:37
 10/12 anonim ***** válasza:

21:29-es vagyok

Akkor jó helyen tapogatozól mert én pont ilyen vagyok

amit te kedvelsz, én meg pont egy lányban keresem ezt aki nem kummancs és nem tud 2 szót szolni de ha szól is azt is motyogva.

2011. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!