Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, számotokra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra milyen egy természetesen szép nő, és mi az ami már nem fér bele a természetességbe?

Figyelt kérdés

Pl. számít, hogy mennyire sminkeli magát vagy sem?

Összességében elvárjátok a minimális sminket?

Zavar titeket ha pl. borotválja a lábát, és néha kicsit borostás?

Mik azok a természetességen belül, amit már nem preferáltok?


2017. nov. 18. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

[link]


Ilyen.

Szep ket centi vastag szemoldok,eros ruzs es minden szem smink nelkul.

2017. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
A szőrös láb természetes, de azért azt inkább ne! A karon is zavarna az erős szőrzet, és a bajusszal sem tudnék megbékélni. Az erős sminket, és gondosan belőtt hajat viszont nem szeretem a hétköznapokban. A tetkót és a testékszereket sem. Nálam a természetesség nagyjából ezt jelenti.
2017. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Számít. Jobban szeretem a szolid vagy smink nélküli nőket, akik reggel, kócosan, gyűrött arccal is szépek. Nem zavar, ha picit borostás a lábikó, de azért ne Chewbakka legyen. Hónalját epillálja, szemöldökét jó, ha fazonra igazítja kicsit, ne legyen bozontos. Punci lehet szőrös, csak csini, szépen fazonra igazítva. Haj lehet festetlen. A lényeg, hogy igényesen természetes legyen a Baby. 😊
2017. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2 centi vastag szemöldök már kicsit brutális lenne, nem? :D
2017. nov. 18. 17:14
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Az első képen a nő ki van sminkelve, mielőtt valaki illúziókban élne.

Amúgy nekem kb a természetes szépség ott merül ki, hogy igényesen szőrtelenít mindenhol, ahol látszik erősen a szőrzete, kivéve a szemöldökét, azt épphogy formára igazítja. A bőre selymes, a körmei ápoltak (festheti őket, de nem műkörmök), a haja természetes, semmi extrém szín, vagy tűegyenesre vasalt forma. Ezért jó a hosszú haj, de ha tudja hordani a rövidet is szépen, akkor jöhet az is. A smink legyen minimális, a szemét sminkelheti, néha rúzsozhat, de ilyen alapozó meg kontúr meg mit tudom én, miket szoktak felvinni, azt már ne.


ő pl természetes szépség nekem, kivéve azt a halom vasat a fülében:

[link]


de ő is:

[link]

2017. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen . Brutal lenne a 2 cm vastag szemoldok, de sajnos jarkalnak ilyen egyedek az utcan, igy mar ezt is legalabb annyira szamba lehet vinni kizaro okkent, mint azt, hogy ne legyen penisze a nonek.
2017. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Micsoda elvarasok.


Bezzeg ha a no annyit mond, hogy legyen sorhasa a ferfinek, jonnek a ,, szikla alatt rejtozik a kigyo,, meg ,, pedig azok szeretnek igazan,, tipusu pasik.

2017. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne legyen.
2017. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Most miért kellett lepontozni? 😕
2017. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

#1: itt latszik, egyes pasik nem veszik eszre a sminket. Ez a no full sminkben van. Ruzs, pirosito, highlighter, es a SZEM is teljesen kifestett.


Az undorito a mukorom, muhaj es sok szoli.

2017. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!