Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Hogy el nem tudná képzelni hogy ilyen férfihez vonzódjak pl kövéres, de mégis van bene valami ami miatt oda vagyok érte.

Ilyen helyzetbe vagyok a lány azt mondta így külsőre baromira nem vagyok az esete de olyan vonzerő van bennem hogy első randi mér agyon csókolgatott. Ilyen még soha nem volt velem, elég el vagyok hízva a lány meg igazi szépség, vékony csinos lány.

Nem tudom ennek hihetek e vagy valami hátsó szándék van mögötte....


2018. júl. 4. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet kedvel,meg lehet vonzódik a státuszodhoz.

De az a baj nem vagytok egy szint,sebtapasz-effektus ez,amint jön egy izmos férfi erős belső játékkal te pattansz,így gondolkodj.

2018. júl. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem unod? Fel tucat kamut kiirtal zsinorban.


Nem, nem smarolunk le hajas disznokat es senkit elso randin. Kamu.

2018. júl. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon hájas, CsAk van rajtam felesleg. És egyetlen egy kamu kérdést nem írtam ki,... így nyilván nem unhatom még....
2018. júl. 4. 07:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Kövéres? Az a dagadt eufémizmusa? Az írásképed alapján a lány se lehet okos, ha hozzád vonzódik. Mert te is elég butácskának tűnsz.
2018. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor is,nem vagy izmos fèrfi.

Egy vèkony,csinos nő meg kell a piacon sőt nagyon is.

Gondolhatod,ha nem tudsz villantani szerintem èlvezd ki a lànyt arra a pàr hètre,ne szeress bele mert fàjni fog amikor elhagy.

Màr pedig el fog mert jön egy hasonló fèrfi belsővel de felturbózott külsővel magas stàtusszal.

Nem tudom te hol tartasz az èletben de èlvezd ki mert nem sokàig teheted.

2018. júl. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 peca1000 ***** válasza:

Biztos szexelni akar veled :)


Ha úgy van, ne hagyd ki! :)

2018. júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És tényleg minden nőnek az izom és a státusz, egzisztencia a fontos?
2018. júl. 4. 08:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen,aki mást mond az hazudik. (Női nyelven az a pasi aki határozott erős jellem).
2018. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. És nem lehet kivétel? Minden nő egyforma?
2018. júl. 4. 09:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem minden de egt szexi vèkony szèp piackèpes nőnek mindig.

A lepattanónak mindegy csak legyen valakije.

2018. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!