Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megközelíthetetlen férfi. Más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megközelíthetetlen férfi. Más is volt már így?

Figyelt kérdés
Egy új munkahelyen sikerült megismernem egy olyan pasit, aki kedves mindenkivel jól is néz ki, ámde titokzatos. Munkahelyi dolgokon kívül mintha nem érdekelne semmi. Így elég nehéz vele akar kommunikáció szintjére eljutni. Egyszer úgy erzem talán tetszem, máskor belemerül a munkájába. Ma azt gondoltam már el kell felejtenem én nem fogok kajtatni utána. Valakinek volt már hasonló. Ilyen kettősséggel meg nem találkoztam.
2018. júl. 6. 22:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

A munkahely alapvetően a munkára való - ott nem is kellene ilyesmivel foglalkoznod, főleg akkor ha az illető ilyen téren lelkiismeretes.


Nem biztos, hogy megközelíthetetlen, lehet, hogy csak el akarja választani a magánéletét a munkahelyétől. Próbálkoztál már munkán kívül közeledni valamilyen formában?


Másrészt lehet, hogy nincsenek jó tapasztalatai a munkahelyi viszonyokat illetően, de ez max. akkor derülhet ki, ha próbálsz nyitni felé.

2018. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Munkahelyen kívül nem beszélünk. Én nem fogok ráírni az tuti. Elég égő lenne. Így viszont esélytelen a story sajnos.

Egyenként hamarosan áthelyezik. Valszeg könnyebb lesz felejteni.

2018. júl. 6. 22:24
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

A homokosok szoktak ilyenek lenni.

Amúgy nem tartod megalázónak, hogy te kajtatsz egy pasi után, akit hidegen hagy a létezésed?

Istenem, csak sose jussak el ide..

2018. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mi a munkája? Nem lehet a stressz miatt?
2018. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
@2: "Én nem fogok ráírni az tuti." - talán leesne a gyűrű az ujjadról? Komolyan nem értem ezt a logikát; attól, hogy próbálsz munkán kívül beszélgetést kezdeményezni még meztelenül ugrassz az ölébe.
2018. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
@5: *még nem ugrassz
2018. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

"én nem fogok kajtatni utána"

"Én nem fogok ráírni az tuti."


Szóval őt hibáztatod, mert gyáva vagy... tipikus :D

2018. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem túl nőies viselkedés és szerintem nyomulós is ráírni. Pont ellenkező hatást lehet vele elérni szerintem.
2018. júl. 6. 22:53
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
Akkor meg ne foglalkozzál vele.
2018. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
45%

Ezt te így gondolod, de honnan tudod, hogy ő hogy gondolja?

2018-ban már ideje lenne elengedni ezeket a beidegződéseket...

2018. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!