Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az igánytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az igánytelen pasik is csinos, igényes barátnőt akarnak? Ha egy férfi igénytelen ritkán szólják meg bezzeg a nőket.

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Ha egy férfi igénytelen ritkán szólják meg bezzeg a nőket.


Mármint hol, az utcán vagy mi? Szerintem mindkét nem esetében visszataszító az igénytelenség, felejtsük már el ezt a hülye kettős mércét. Nyilván mindenki igényes párt akar, csak ahhoz neked is annak kéne lenni.

2018. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%

Én igényes nőként igényes férfit szeretnék. Ha a zsírtól összetapadt hajammal,esetleg fogatlanul nem hiszem, hogy többre vágynék ahhoz mérten ami vagyok.


"Ha egy férfi igénytelen ritkán szólják meg bezzeg a nőket."

Ennek a mondatnak az értelmezéséhez kéne egy kis segítség. Az igénytelen férfiak nem szólják meg az igénytelen nőket?

vagy Az igénytelen férfiak ritkán szólítják meg a nőket?

2018. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Ugyanazért, amiért az igénytelen nők is igényes pasit akarnak. Az igénytelenség senkit nem vonz még akkor sem, ha saját maga is igénytelen.

Az igénytelen férfiakat pedig ugyanúgy megszólják. Persze azt is tisztázni kellene először, hogy mi is az az igénytelenség. Nem beszél 3 nyelven? Nincs márkás cipője? Vagy nem fürdik és 1 hétig ugyanazt a ruhát hordja? Mert nagyon nem mindegy.

2018. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Draga, igenyes no nem kezd igenytelen pasival.
2018. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Az a gond, hogy teljesen más kategória egy igényes nő, mint egy igényes férfi. Hallottam én már olyat 25 éves srác szájából, hogy ő az, mert naponta fürdik, pólót cserél, fogat mos, használ izzadásgatlót, és két naponta borotválkozik.

Hát bakker, alap higiénia.

Viszont sajnálatos módon a fent említett srác tényleg többet tesz, mint a legtöbben. Azt nekem senki se mondja, hogy azért van annyi foghíjas fiatal, mert genetika... Lófaxt.

Na most nőként attól, hogy leborotválom a lábam, tusolok, és használok deót, még simán igénytelennek leszek titulàlva. Mert átlagban a nők ennél sokkal, de sokkal többet tesznek a megjelenésükért. És az lett az átlag.

2018. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a kategóriákat lenne érdemes először tisztázni. Igénytelenség= ápolatlanság? Igénytelenség= szellemi alultápláltság?


Vagy az igénytelenség= alacsony kereset? Vagy nem a legújabb trendeknek megfelelő öltözet?


A probléma abból fakad, hogy boldog, boldogtalan arcába tolják a tökéletes testű, modell alkatű nőket és pasikat. A szexualitás a fő téma és mozgatórúgó jelenleg. Hát persze hogy mindenkinek tetszik a szép, de az álomvilágot nem érdemes összekeverni a valósággal.

2018. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az igenytelen nekem nyilvan, aki nem tisztalkodik, apolja magat, es nem erdekli a kultura, tudomany, csak a proli sorozatok.
2018. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha téged érdekel, hogy mások megszólnak, akkor az a te problémád.
2018. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Mivel lexarom a nőket, ezért annyira vagyok ápolt, amennyire szeretném, hogy az legyek. :D F
2018. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
9-es. Mit csinálsz akkor nő nélkül? Nem hiányzik?
2018. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!