Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érdekesebb az a lány/nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekesebb az a lány/nő, aki kicsit megközelíthetetlen? Aki kicsit talán rideg és még "bunkó" is?

Figyelt kérdés
Fiúk, férfiak válaszát várom...

2012. ápr. 11. 18:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Pont azért, amiért ti lányok, nők a bunkó, rideg, megközelíthetetlen fiúkhoz, férfiakhoz vonzódtok.
2012. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem érdekes, aki bukó az bunkó. Én az olyat ledobnám egy lakatlan szigeten, amíg kicsit nem okosodik... aztán bunkózzon magába. Nem jön be. Ha jól néz ki, akkor is legyen normális, ne vágjon fel, lehessen vele beszélni stb.
2012. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Irtózom az ilyen nőktől. Találkoztam már néhánnyal, de elég lehangoló, hogy már az első randin adja, hogy ő milyen tisztességes, erkölcsös, mást nem is tud, csak burkoltan csak arra célozgat, hogy "engem ugyan nem fogsz te megdugni, mert tuti, csak azt akarod".

Ellenségemnek nem kívánok ilyen nőt.

2012. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem a felvágós hülye p*csa típusra gondoltam! :) Úgy értettem, hogy alapból lehet, hogy kedves is, okos is, csinos is ... hanem, hogy kell egy kicsit ironizáljon, kicsit "taktikázzon" ... ez miért kell???
2012. ápr. 11. 18:11
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez amúgy nagyon rossz fent maradt elv. Egyáltalán nem bunkónak, ridegnek kell lenni. Lehet mosolyogni, sőt kell is:) De ha hagyod, hogy a hódítás legyen az ő reszortja akkor tuti tetszeni fog neki. Ugyanakkor nem szabad teljesen megközelíthetlen lenni, az úgy nem izgalmas, hanem inkább legyen egy-két titok.
2012. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mert le kell vadászni!
2012. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ironizáljon, kicsit "taktikázzon"?


Minek? Mi vagyok én? Egy egészséges humoros mértékben maximum... de egyáltalán nem követelmény, és kicsit se érdemes túljátszani. Ha nem vagy ilyen, ne is legyél, jobban jársz!

2012. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Diavolino44 ***** válasza:

Pontosan nehezebb megszerezni! Sajat magat erteknek tartja nem fekszik le minden pasival aki kicsit is tetszett neki.

A bunkot viszont nem szeretem! Neki is csak egy szaja es egy segge van min nekem.

27F

2012. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Cső! Van egy tök jó regény

Jelinek: Kis csukák arról szól hogy van két fiatal csaj az egyik taktikázós a másik nem, csak megy az érzelmei után

és arról szól hogy melyik a sikeresebb...mind a kettőnek lesz pasija és leirja hogyan bánnak velük ezek a nők, meg is lesz a vége a sztorinak, de nem lövöm le...

2012. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ha a saját példámból indulok ki ... 4 évig éltem párkapcsolatban, ebből 3 és felet együtt éltünk. Az a típus vagyok,aki megy az érzései után, de nem lett jó vége. Egy általam barátnőmnek tartott nővel csal másfél éve, mikor én már nem akartam hinni a hazugságoknak, ő meg nem akart hazudni... így vége lett. Azóta eltelt pár hónap, én is ismerkedek, élek... s ezt figyeltem meg, hogy ha kicsit "keményebb" az ember lánya, nem adja ki magát olyan könnyen, akkor sokkal érdekesebb a személye.

Mondjuk ebben benne van az is, hogy az alapvető személyiségemet nem vetkőztem le, de a csalódástól biztosan megkeményedtem picit ...

Fura ez a világ :)

2012. ápr. 11. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!