Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek könnyebben talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek könnyebben talál párt egy kockáshasú formás testű srác mint egy kicsit mackósabb kicsit kerekebb arcú srác?

Figyelt kérdés
eddig csak edzettem de nem figyeltem arra mit eszek, most azonban szeretnék leszállkásodni, szerintetek ez önbizalmon kívül hozzá járulhat a párkapcsolat kereséshez valamit is ? Vagy ez hülyeség ?
2018. júl. 7. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Mivel a legtöbb lány a végletekig felszínes és alap nála a sportos testalkat ezért persze, hogy segíti. Egy bmw-s csaávó is könnyebben talál magának csajt mint akinek jogsija sincs még, ha az összes azzal jön, hogy neki nem számít az autó.
2018. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem feltétlenül. Egy erős alkatú izmos de nem kockahasú ,hanem zsírosabb férfi is simán talál párt.
2018. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

igazából ez sem számít.

2 mackós hót szőrös lógó csöcsű férfit is ismerek akinek gyönyörű barátnője van ráadásul mindkét helyen a a nők rendeszeresen sportolni edzeni járnak, a pasijuk meg hót ellentét.


Habár azt nem tudom, mit dolgoznak mennyit keresnek, de az egyik elég sokat vitorlázik...

2018. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

#3

Igen, az tipikus minimálbéres hobbi és időtöltés.

2018. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Fúúú, ismét kifutok a világból a kamu válaszoktól...

Természetesen egy esztétikusabb kinézetű srác hamarabb talál barátnőt, akár komoly, akár lazább kapcsolatra, mint egy nem esztétikus. Ehhez hozzátartozik az izomzat is. Számomra rejtély, hogy ilyen nyilvánvaló dolgot egyesek miért próbálnak az oldalon tagadni. Komolyan ennyire kompenzálni akarjátok mindennel az önérzetetek?

2018. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úr isten, ez még kérdés? Perszehogy igen.

A nőknek is a külső a legfontosabb.

2018. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!