Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki örökre egyedül marad és nem talál magának párt?

Figyelt kérdés
Valóban létezik ez a jelenség? Több mint 3 éve vagyok egyedül, és azóta senkim sem volt, és semmi sem történt (egyéjszakás). Természetesen próbálkoztam, és mindent megtettem amit tudtam, de beleuntam a folytonos elutasításokba...

2018. márc. 15. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
78%
Igen van ilyen.
2018. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
72%
Létezik. Persze ha valaki próbálkozik (tehát aktívan kezdeményez), azt sajnálom, ha nem jön neki össze... de aki ezt sem teszi meg, azt nem tudom sajnálni :)
2018. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
91%
Kezet foghatunk. Annyi különbséggel, hogy én nem is próbálkoztam. Ne engedd, hogy a mostani állapotod lehúzzon, egyszerűen csak belefáradtál, ezért érzed, hogy örökre így marad minden. Pedig nem. Minden változik, akár egyik-napról a másikra is, inkább ne erőltesd most ezt, mert rágörcsöltél kissé. Fel a fejjel!
2018. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
83%

Próbálkozz tovább, esetleg máshogy. Vizsgáld meg, hogy mik az elutasítások okai.

Korábban volt párod, moyt miért ne lehetne?

2018. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem gondoltam volna, de akkor megbarátkozok a helyzettel. Exeim mind találtak maguknak párt, viszonylag rövid időn belül utánam. Persze próbálkoztam, és igyekeztem de el lettem utasítja mindig. A tavalyi évem csak elutasításokból állt, picit sok volt már, megelégeltem és befejeztem inkább...:)
2018. márc. 15. 18:24
 6/64 Lazy Lover ***** válasza:
58%
üdv a klubban....
2018. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
42%

"Exeim mind találtak maguknak párt, viszonylag rövid időn belül utánam."

Ez miért releváns? Ha te férfi vagy, akkor az exeid feltételezhetően nők.

2018. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
62%
Igen ez létező dolog.
2018. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
4%
En is igy fogok jarni✋
2018. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
62%
Tenyleg alapithahtnank egy klubot :D en is igy jartam..
2018. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!