Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz párt találni nektek introvertáltaknak?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy eléggé. Milyen típusú ember illik össze igazán egy nehezebben megnyíló, nem túl beszédes emberhez, aki türelemmel ismerkedik, de közben azért messze nem antiszociális? 27f

2018. júl. 8. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem az introvertáltságtól függ, hanem hogy effektíve hány nőnél próbálkozol, és hogy milyen arányban vagy sikeres.
2018. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En is intro vagyok, es nekem azert nehez, mert nem tud erdekelni egy pasi sem. Egyszeruen nem tudok megnyilni nekik, es nem is kelti fel az erdeklodesem senki, ha megis lenne ilyen ,akkor meg az a dolog all fent,hogy:

Azt vettem eszre, hogy a pasik nem akarnak abba energiat fektetni,hogy megismerjenek, mert nem vagyok az a nagyon extrovertált ember, es nem pocsekoljak az idejuket egy olyanra, aki nem ugrik bele fejjel egy kapcsolatba,hanem ido es turelem kell hozzam. Egybol a testisegre hajtanak, ami nekem csak x ido utan felel meg.

2018. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leginkább egy hozzá hasonló illik hozzá. Az tudja igazán megérteni a helyzetét, és az tud igazán türelmes lenni vele. Ebben a rohanó világban sajnos hajlamosak az emberek mindent elsietni, és ahogy megfigyeltem sokakból hiányzik az empátia is...
2018. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem nehéz, pedig kifejezetten kevés szociális interakcióm szokott lenni. De a netes ismerkedést pl nekem találták ki.


27N

2018. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem volt gond. Akit tényleg érdekeltem, az türelmes volt.

Egy hasonlóan nehezen megnyíló ember szerintem nem való mellém. Egy beszédes, de megértő/elfogadó ember sokkal inkább.

2018. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nulla esélyem van rá. Ezzel együtt az életkedvem is nulla. 23f
2018. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számomra lehetetlenség ezért nem is volt soha senkim. 28f
2018. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!