Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova érdemes menni egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janoma12 kérdése:

Hova érdemes menni egyedül ahol lehet ismerkedni komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen bárhol érdemes, ahol emberekkel találkozol, de vannak erre specializálódott kirándulós csoportok stb.
2018. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NORMÁLIS fesztiválokra, nem ilyen sziget, Sound és társai szintűre, szabadtéri programokra, de igazából bárhol meg lehet próbálni.

én egyébként a társkeresőket is egyre inkább preferálom, csomó normális embert meg lehet ismerni.

2018. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De jó lenne ha ezt tapasztalnám amit a #2-es is írt, én szinte csak olyan nőkbe botlom akikkel beszélgetni sem lehet vagy 5 mondat után nem ír többet.
2018. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárhova, ahol összefuthatsz olyanokkal, akikkel ismerkedni akarsz. Pl. egy hetero nő nem valószínű, hogy aerobic órán fog találkozni az igazival, mert oda nem nagyon járnak férfiak, de mondjuk egy futófesztiválon már több lehet az esély. :-)
2018. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"én szinte csak olyan nőkbe botlom akikkel beszélgetni sem lehet vagy 5 mondat után nem ír többet." - Nem érdekled, vagy nem értettél az elutasításból. Volt már ilyen esetem, hogy valaki egyértelmű elutasítás ellenére nem állt le, azzal viselkedtem így.
2018. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!