Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinaltok ha egy netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinaltok ha egy netes ismerkedes atvalt abba hogy te teszel fel kerdeseket allandoan?

Figyelt kérdés
Ugy ertem netrol megismersz vkit es szimpi, jol eldumaltok neten. De aztan valahogy azt veszed eszre hogy te vagy a riporter es gorcsolsz hogy fent tudd tartani valahogy a beszelgetest. Tudom jobb hamar talalkozni de ez nem mindig lehetseges hamar(tavolsag).

2018. júl. 9. 06:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Felejtős, ne vállald a kérdezőbiztos szerepét, ha nem érdeklődik, lapát.
2018. júl. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Erőltetettnek érezném a további ismerkedést és arra gondolnék,hogy csak illendőségből válaszolgatnak a túloldalról.

Tesztelném...tartanék egy kis kezdeményező szünetet, megvárnám,hogy ír-e, kérdez-e, aztán ennek függvényében folytatnám/nem folytatnám tovább az ismerkedést.


Az is igaz,hogy írásban nem mindenki szeret kommunikálni, de akkor ezt adja tudtodra.

2018. júl. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Egy beszélgetés nem csak kérdezz-felelekből állhat. Ha nincs lehetőség találkozóra, éss nem alalul ki értelmes társalgás, akkor felejtős az egész
2018. júl. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Vagy nem elég értelmes a csaj ahhoz, hogy beszélgetni tudjon, vagy képet cseréltetek és nem tetszel neki.
2018. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz, ha a ferfi annyira nem érdeklődik feléd, hogy legalább visszakérdez. Én hagynám ezt a dolgot.
2018. júl. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem szoktam netes ismerkedésbe belemenni többek között pont emiatt sem, hogy idővel egyoldalú interjúvá válna a dolog.
2018. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már csak azért kérdezel tőle hogy legyen téma meg hogy írjon valamit és ő egyáltalán nem érdeklődik,nem kérdez magától vagy nem ír akkor az halott ügy. Egyszóval nem érdekled. Szóval tényleg az ilyet hagyni kell. (Tapasztalat.)
2018. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már rég nem görcsölök ilyeneken idegenekkel. Ha valakit máshonnan ismerek, és az ismeretség miatt akarom, hogy ne legyen köztünk jeges a hangulat, akkor elég sokáig hajlandó vagyok elmenni ezért, akár lesz több, akár nem, de idegennel nem küzdök, ha nem megy a dolog, mert úgysem futunk össze más közegben egyébként, ahol viselkedni kell.
2018. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már nem érdekled, hagyd a fenébe. :)
2018. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi, tok jokat irtatok :) En szeretem ezt az oldalt :)
2018. júl. 9. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!