Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valakinek mindig a vékony izmos pasik jönnek be de mégis egy kövérebb pasiba szeret bele?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a szerelem nem válogat.
2018. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
De mi ez a sok kövér pasis/nős kérdés mostanában? Nem kéne annyit zabálni és egy picikét többet kellene mozogni, basszus.
2018. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat. (Mondjuk könnyen írom, mert nem volt még kövér(ebb) párom.) De szerintem miért ne? Mondjuk nem írtad, hogy nálad mit jelent a kövérebb? Nyilván nem 250 kilós emberről beszélek, akit úgy kell fürdetni, meg levágni a lábkörmét, mert saját maga nem tudja. A kukacot meg úgy kell előkeresni a háj közül. :) Nem mindegy, az tény
2018. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában nem, a kövérebb nők is a vékony vagy izmos fickókat keresik. :D F
2018. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Persze. velem is így van. Mondjuk nem mondtam soha hogy csak kizárolag tökéletes testü pasival vagyok hajlandó összejönni, de sosem hittem hogy a kövér ne zavarna.

Aztán tessék, életem eddigi legjobb kapcsolata kövér emberrel van( 130 kg) és rájöttem hogy sokkal zavaróbb egy vékony szálkás pasi ereszkedett vagy kis hordóhassal mint egy arányos kövér.

Személyiség függő egyébként. Nekem annyira bejön ugy ahogy van a személyisége, jol áll neki az egész, nem mellesleg puha és nem kényelmetlen hozzábujni, mig ez egy izmosabb vagy szálkásabb emberről nem mondható el.

2018. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!