Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék primitívebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék primitívebb?

Figyelt kérdés

Úgy értem, én voltam mindig a "kis hülyegyerek", aki "túl sokat gondolkodik"


Az most más téma, hogy a fiatal koromban csúfolkodókból pont csak az elvárható szintű proli senki lett, semmivel sem több, csak ruppótlan senkik, akik ~25 évesen teljesen megálltak a fejlődésben.


Én ésszel tudtam csak elérni bármit, mert nekem nem igazán működnek ezek a 10 ezer éves törzsi ösztönök, amik az emberiség olyan jó 95%-ának mai napig szinte teljesen meghatározza az életét.


A törzsi megfelelés, hogy jól nézzen ki az illető, hogy a többi embert lenyűgözze minden áron, hogy ő mennyivel jobb, mennyivel szebb, mennyivel gazdagabb.


Az, hogy mennyivel okosabb, az valahogy senkinek sem tényező. Mert gondolom velejárónak gondolja az ösztön, hogy ha okosabb valaki, akkor azt a bankszámla is mutassa.


Engem legtöbb megnyilvánulásomért fintorgással díjaznak, nagyon nehezen értek szót pl kötetlen helyeken az emberekkel, mint pl egy fesztivál vagy buli. Pedig ott állítólag NAGYON könnyű ismerkedni. De nem nekem...


És az az igazság, hogy magamhoz képest sokkal szebb barátnőm van és emiatt is rengeteg köcsögséget kell eltűrjek, mert a kinézetem miatt úgy gondolják az emberek, hogy ez nem lehet igaz, itt valami trükk van.


És ilyenkor jönnek a logikus magyarázkodás, mert az törzsi ösztön nem tudja mivel lefedni a dolgot. Szóval, hogy biztos prosti és fizetem, vagy nagyon gazdag vagyok. De mivel nem nézek ki jól, ezért azt se tudják ráhúzni a történetre, hogy gazdag vagyok. Mert látják, hogy esetleg viselkedésű és jellemű vagyok.


2018. júl. 11. 12:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Van egy szép barátnőd, értelmes vagy, akkor minek gyártod a problémákat?
2018. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
mert csak 1 nagyon szűk kerítésen belül és nagyon óvatosan tudok mozgolódni az életemben.
2018. júl. 11. 12:26
 3/27 anonim ***** válasza:

mégis ki a .... akadályoz?


vedd elő itt is a független énedet!

2018. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

na igen, pont ez a fajta PRIMKÓ okoskodás, hogy "csináld meg ,ha ennyire okos vagy"


meg a "bármi lehetséges, ha akarod"


Miközben az ilyen mantrákat pörgető proli tömegek lázadoznak, hogy nem keresnek túl sokat.


Kicsit nagy a disszonancia.

2018. júl. 11. 12:37
 5/27 anonim ***** válasza:
Te vagy az Norbi?
2018. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

nem csak te vagy így. de tény h ritka

volt középsulis osztálytársam szituja:


ő, (a srác) :


-170 cm

-amelyik skálán a focista Luka Modric arca 10 érték csúnyaságú ott az övé 8-8.5

-szerény, empatikus, jófej, ÉLETVIDÁM, nem szófosó

-180 nettónál többet nem keres

-vidéki


barátnője:


-3 évvel fiatalabb

-beszél x nyelvet

-modell alkat és arc

-nem tudom mit tanult de egy full értelmes lány volt mindig

-természetes szépség

-vidéki


szóval a srác vmit tud mivel 8 éve volt, hogy összejöttek, mindketten elsők egymásnak, a fiú láthatóan nem szándékozik karriert építeni és le tudott fixálni vidékre egy ilyen igazi városra való, talpraesett lányt.


szóval hagyd a véleményeket és örülj

2018. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ōk téged, te ōket becsmérled, ez a tény.


Ebben a vonatkozásban nem vagy tōlük különb, ugyanúgy támadod ami nem a te komfortzónádban helyezkedik el, ez egy tipikus törzsi háborús gondolkodás.


Így önként mérgezed a saját érzéseidet.


Akkor leszel nyugodt, ha elengeded a gyūlöletet.Gyūlölet-mert gyūlik, gyūlik, és gyūlik, te már hosszú ideje gyūjtögeted szorgalmasan.


Akkor fog az érzelmi életed minōségi változáson átesni, amire valójában áhítozol, ha meg tudod élni a megbocsájtást, elfogadást, és a feltétel nélküli szeretetet.


Nem primitívebbnek kell lenni, hanem bölcsebbnek.


"Ne pazarold az idōdet negatív gondolatokra és érzésekre, mert akkor csak abban lesz több részed, amit nem szeretnél."


A mentálhigénia, és a kiegyensúlyozott érzelmi élet alapja a saját, személyes érzelmi életünkért való maradéktalan felelōsség felismerése, és felvállalása.


Negatív impulzusok mindenkit érnek kivétel nélkül, és mindenkinek kivétel nélkül joga van megválasztani azt, hogy miképpen reagál rájuk.



Minden ember vágyik az elfogadásra, te is, viszont célszerū felismerned, hogy onnan várod ahol jelenleg nincs.

2018. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Az ember lete is osztonokre alapszik, ezek kozol az egyik az, hogy a szep embereknek, kedvez a termeszet. Ennek nyomos okai vannak, nem kell ezzel szembe menni.
2018. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

jó, ez nagyon szép és jó, de a gyakorlatban sajnos nem ilyen egyszerű


mert elég csak kilépjek az utcára, máris ömlik a szemét a pofámba. Boltokba kell menjek és ott máris várja a boltos, hogy haverkodjak, másképp jön a bunkó kiszolgálás.


én sosem értettem ezt a fajta életet, amit nem a procedúrák határoznak meg, hanem az, hogy elkezdünk társalkodni és közben megoldódnak a dolgok.


visszatérve a bolti vásárlásokra. Az eladónak az a dolga, hogy eladjon nekem egy terméket, ami az én igényeimnek megfelel. És nem az a dolga, hogy velem társalogjon és óriási kitérők és szociális sémák pörgetése után érzelmi alapon kössön velem üzletet.


nyilván nagyon sok ember KÉPTELEN hogy rendszerben lásson dolgokat, neki az EGYETLEN lehetősége, hogy az ősi érzelmi reakcióira támaszkodjon, ami lássuk be a mai életvitelhez inkább hátrányos. Nagyon nem való a mai modern világhoz a gyüjtögető törzsi élet szabályai szerint állni. Mégis a legtöbb ember csak ezt tudja. És egy cseppet sem zavarja.


Engem NAGYON idegesit, hogy a rövid úton mindig a külsőm mentén próbálnak pellengérre állítani és jönnek az övön aluli ütések, pitiáner szivatások. Csak azért, mert nem férek át egyik sémán sem ezeknél a törzsi embereknél.

2018. júl. 11. 12:58
 10/27 peca1000 ***** válasza:
Ha megkérdezik, hogy hogyan tettész szert a barátnődre, csak vigyorogd el magad, és mond azt, hogy értesz a nők nyelvén, és mindíg ilyen nőid voltak :)
2018. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!