Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetnék 30-as ként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék 30-as ként kicsattanóan boldog férfi párkapcsolat nélkül? 2 éve senki.

Figyelt kérdés
Rengeteg 30-as ismerősöm van, mennek ide-oda, kicsattannak a boldogságtól, látszik rajtuk, nem megjátsszák. Nekem azért hiányzik egy társ. Azelőtt mindig volt, most 2 éve senki, nem akar összejönni. Fejben dől el, de nem tudom úgy programozni magamat, hogy egyedül is boldog, kiegyensúlyozott legyek.
2018. jan. 26. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, egyértelműen kiderült,hogy neked bizony erre igényed/szükséged van. így sehogy.
2018. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy a legkapósabb korban vagy,minden 13-100 év közötti lánynak/nőnek nedvesedik a bugyija rád az itteni vélemények szerint 😃
2018. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet csak én nem tapasztalom ezt a legjobb kort...
2018. jan. 26. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevesebb a harmincas szingli, talán ezért. Nekem is van egy barátnőm, aki magányos
2018. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem az exem vagy? :D


Az volt ilyen 30-as életképtelen manus.

2018. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha nem pesti vagy, akkor lehet az exed.
2018. jan. 26. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Saját példából kiindulva. Nem érdekelnek a párkapcsolatok.

Tudok magamnak elfoglaltságot találni és van hobbim.


Kicsatanóan nagyokat tudtam volna röhögni pár elvált v épp elválás alatt lévő munkatársamon. Még mielőtt azt hinnéd h mindenkinek DE JÓ.


Olvass könyveket, utazgass... ilyenek.

2018. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogyan telik egy napod? Mik a hobbijaid? Milyen dolgokat csinálsz szenvedéllyel? Milyen ismerősi köröd van? Mik az álmaid/céljaid? Mit szeretnél mindenképpen kipróbálni, megélni az életben?


Ha nem is írod le ide nyilvánosan ezekre a választ, érdemes elgondolkoznod ezeken, akár írásban is.

2018. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!