Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért tartja lúzer,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tartja lúzer, balfék, életképtelen selejtnek az olyan srácokat, akik 18 évesen még szüzek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

És vajon mely kislányok tartják ezt lúzerségnek?

Majd ha 30 évesen is szűz leszel, akkor már lúzer leszel, de addig még nem.


18 évesen még a tojáshéj ott van a s..ggeteken.

2018. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Életemben nem láttam még nőt, aki lúzer, balfék, életképtelen selejtnek tartaná az ilyen férfiakat.

Biztos van ilyen, de akkor meg kérdezném, hogy a férfiak egy részének miért az ilyen tirpák nők jönnek be?

2018. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Akerdesed miatt inkabb vagy a fent leirtak
2018. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem több férfi tartja őket lúzernek, mint nő...

aki meg lúzernek tartja, nemtől függetlenül, az felszínes hülye, nem kell vele törődni.

2018. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Mert sajnos legtöbben azok vagyunk. Szerintem legtöbbünknek soha nem is lesz senkije, max egy nagyob kis részünknek.
2018. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne lúzerség? Akkora egy feketelyuk az emberek fejében ez a szüzesség... Istenem. Én még nem ültem repülön, 'repülőszűz' vagyok. Most akkor lúzer vagyok?
2018. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Ha nekem bejon,nem tartom luzernek,h szuz. En tuti ramaszok.

N/35

2018. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
18 évesen a legtöbb fiú messze van attól, hogy férfi legyen. És senki nem tartja őket lúzernek.
2018. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
96%

Szerintem kicsit furcsa, mert hát mégis csak az az úgymond megszokott ha a fiú hamar szexel, de ettől független nem tartanám lúzernek.


Engem interneten egy 14 éves fiú cikizett azért mert szűz vagyok, mindezt nagybetűkkel. Mikor a hobbijairól kérdeztem, ennyit írt: telefonozás és gépezés. Színvonal... Szóval szerintem nem ezen múlik, hogy lúzer vagy selejt valaki.


Egy év és 18 leszek, mégsem történt még semmi. Óvodás koromban nekem eldöntött kérdés volt, hogy a párkapcsolat nem játék, és csak komoly kapcsolatban szeretnék mindent, persze akkor még nem tartalmazta a felnőtt dolgokat, de hát óvodás voltam. :'D Ezeket a mai napig sikeresen betartom, és be is szeretném. :)

Ja és nem vagyok vallásos.


17/l

2018. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Mert nem éltek egy átlagos/az alatti férfi testben.
2018. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!