Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer lennék mert csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer lennék mert csak szexre kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
Szex könnyen összejön de komolyat nem akarnak.. ez lúzerség lenne?
2018. jún. 9. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nope.
2018. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 iamaveryniceguy ***** válasza:

A "lúzer" szó a 'loser' angol szóból fakad, ami annyit jelent, hogy vesztes.

Tehát te a komoly kapcsolatok terén vesztes vagy, hisz nem jön össze.

2018. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Sokan szeretnének ennyire lúzerek lenni :D
2018. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Hmm, cserélünk?
2018. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ffi ismerősöm, akivel ugyan járhatnék, de inkább csak szexre választanám be. Amúgy rendes kedves dolgos, de valahogy nem bízok abban h megmaradna, szoknyavadásznak gondolom, emiatt bizalmatlan vagyok vele ilyen téren.

De biztos van olyan lány aki vele szívesen fog járni.

2018. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem vagyok kisegítve hogy mások örülnének neki meg cserélnének. Ha csak szex nem elégít ki. Sokkal magasabban állok a férfiak átlagánál, nagyon magas érzelmi szintem miatt nem elégít ki a csak szex, szerelem nélkül
2018. jún. 9. 14:24
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Van az a mondas, megszerezni konnyu, megtartani nehez.

Ilyen ez is.

A szuper Brit tudosok szerint valami szellemi fogyatekos az, aki szexre nem talal partnert.

En ritkan talalok. Egy ev alatt ket lany lett volna. De ockodom a kalandoktol. Nem is mentem bele.

Komoly kapcsolat meg nem jon ossze.

Szoval igen, luzer vagy. Ugy mint sok mas.

Van akinek meg ez se jon ossze. O meg luzerebb.

Es ezt meg lehet fokozni, pl a “25f vagyok es meg nem voltam novel” vagy a “23f vagyok es meg nem volt kapcsolatom” stb.

2018. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Bár csak én lennék ennyire lúzer. :D

Nem, ha szex simán összejön, akkor így vagy úgy, de vonzó vagy. Már csak a személyiségen és kommunikációs attitűdön kellene változtatni, hogy párkapcsolat terén is ilyen stabilan sikeres legyél.

2018. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, sok férfi kiegyezne szerintem ha néha összejönne ilyen csak szex dolog.
2018. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
magasabb szinten vagy másoknál de azért mégis csak ordas lotyókat fektetsz, akkor legközelebb ha mondjuk szexelni akar a csaj mond neki hogy " fujj én komoly kapcsolatot szeretnék"
2018. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!