Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők akiknek hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akiknek hosszú ideje nem volt senki az életében vágynak rá hogy szeretkezzenek valakivel?

Figyelt kérdés
nem akárkivel hanem aki számukra vonzó, és nem csak egy éjszakára.
2018. júl. 12. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Jaj, de szar ez a kérdés ismétlés...


Évek óta nincs senkim, nem feküdtem le senkivel. Most van, akihez vonzódik, lelkileg, fizikailag. Szeretnék vele kapcsolatot minden velejárójával.

2018. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet ilyen hamar újra kiírni?

31/f

2018. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

2#

Szerintem két accountja van. :)

2018. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
#2 Saját magát pontozgatja fel.
2018. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem látjátok a különbséget a két kérdés között?
2018. júl. 12. 15:50
 6/17 anonim ***** válasza:
#5 nem.
2018. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Na, jó, válaszolok.


Biztos,hogy vágyik rá. De a nők általában azzal szeretkeznek akihez érzelmileg kötődnek. Ha nincs senki az életükben maga az érzés hiányzik, akár a szex is, de képesek arra,hogy ne keressenek alkalmi kapcsolat csak a szex miatt. Bár ebben sem látok semmi hibát ha mégis így van.


Aki számukra vonzó, és nem csak egy éjszakára, azzal tartós kapcsolatra törekednek.

Úgy, általában...De mint mindenben, ebben is vannak kivételek.

2018. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

#7 az ugye vágod, hogy a magad nevében beszélsz csak?

egyáltalán nem ez a jellemző, amit leírtál.

2018. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Márpedig én is ezt tudom megerősíteni a magam, és jópár szingli barátnőm nevében. Igen, hiányzik a szex, a gyengédség, de akárkivel nem tudok, csak normális kapcsolatban.
2018. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
De akkor is csak olyannal akit szeretek és viszont szeret valamennyire. Különben, ha nem így lenne, később utálnám magam! Nagyon.
2018. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!