Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy félreértés miatt másvalaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félreértés miatt másvalakinek hisz a csaj és úgy üzeneteztünk egy csomót! Hogyan jöhetnék ki ebből?

Figyelt kérdés

Tények: a nők szerint is jó csaj (aki kedves is) és egy nők szerint bűnronda, visszataszító pasi.

Magasságban, hajszínben, általános leírásban tökéletesen megfelelek az egyik barátomnak, aki a nők álma. Sajnos több ismerősöm is azt hitte a leírás alapján (a csaj mondta nekik mert nem tudott nevet meg semmit) hogy rólam beszél, én tetszettem meg neki. Megmondták neki a nevemet, megadták az elérhetőségemet (képem nincs kinnt sehol, nem élek nagy online életet). Fűzték az agyamat hogy tetszem ennek a szép lánynak, ne legyek nyuszi, próbáljam meg. Mivel többen is mondták ezért azt hittem igaz a dolog, bevallom nagyon beleéltem magam az egészbe. Még igazi barátnőm se volt soha, erre egy ilyen jó csajnak tetszek meg pont .... Mivel messzebb lakunk ezért üzenetben, telefonon kommunikáltunk, jókat szórakoztunk, kezdett kialakulni valami. Képet nem küldtem, mert amúgy sem szoktam senkinek, nem szeretem az ilyesmit! Még mondta is milyen ritka manapság hogy egy pasi nem futattja magát online csajokat keresgélve, tetszett neki! Megbeszéltük a randit, aztán volt egy elszólása amiből tudtam hogy igazából másvalakinek hisz engem! Ahol, amikor először látott engem munka közben, nem gondolta volna hogy randizni fogunk ... na az a jópasi haverom volt, ő dolgozik ott, nem én (ott se voltam még soha kb) Leesett a dolog, nem is tudtam mit hittem eddig, hogy csoda történt velem? Most mit csináljak?

1. Mondjam meg neki telefonon hogy félreértés történt és olyannal telefonált, üzenetezett akivel amúgy szóba se állna?

2. Menjek el a randira és hozzam kellemetlen helyzetbe, valljak szint ott?

3. Küldjem oda a haveromat, avassam be és majd alakulnak a dolgaik?


Sajnos csodák nincsenek, azóta faggattam kicsit és több bizonyíték is van, hogy a másik srácnak hisz engem ... most nagyon ki vagyok akadva az ismerőseimre amiért ekkorát kavartak nekem.


2018. júl. 12. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
1 vagy 2, de előadhatnád neki úgy is, mintha nem egy anyámasszon katonája lennél. A harmadik opciót inkább ne.
2018. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

"1. Mondjam meg neki telefonon hogy félreértés történt és olyannal telefonált, üzenetezett akivel amúgy szóba se állna?"



bár úgyse ezt fogod tenni.

2018. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát csak az lesz hogy megmondom neki telefonon aztán elküldöm a haver facebookját neki ha írni akarna neki.
2018. júl. 12. 15:57
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
vond be a haverodat, törjétek a fejeteket, hogy mit szeretnétek
2018. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem mondd el neki, hogy félreértés történt, és megérted, ha ezek után nem szeretné a randit.

Viszont, ne nyámnyila *jajdecsúnyavagyokegyedülfogokmeghalni* stílusban add elő, hanem maradj olyannak, amilynnek megismert. Ha szerencséd van, nem csak a külső értékek számítanak a kisasszonynak.

2018. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Így van, mondd meg neki, hogy sajnálod, de azt hiszed félreértés történt, mert te nem ott dolgozol. Aztán add meg neki a másik srác elérhetőségét. Ne hozd kínos helyzetbe a randin. Még azt is hiheti, hogy a másik srác küldött a randira maga helyett. Add meg neki a lehetőséget, hogy a teljes képet ismerve döntse el, szeretne-e találkozni vagy nem. Így a legkorrektebb, és ha normális lány, akkor emiatt nem haragszik meg rád. És szerintem nem húzd az időt, minél több idő telik el úgy, hogy te már tudod az igazságot, annál inkább hiheti azt, hogy direkt kihasználod a tévedését.

Tégy úgy, ahogy fordított helyzetben te szeretnéd, hogy viselkedjenek veled.

2018. júl. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tegnap megmondtam neki telefonon. Először azt hitte hogy nem elég jó nekem, meggondoltam magam, találtam mást. Még kiabált is hogy ne ilyen szánalmas kifogást találjak ki, ha nem akarok vele találkozni. Le is csapta a telefont.

Utána elküldtem neki a ‘valódi’ srác facebook oldalát, de ebből is azt vette le hogy becsaptam és más nevet írtam ki, hogy csajozhassak a facebookon amire azt mondtam hogy nem is használom.

Szóval ebben maradtunk .... innen nem tudom hova tovább vagy van e értelme egyáltalán, csak magamat járatnám le. A haveromnak is mondtam a dolgot, őt nem érdekli ha megharagudik rá miattam a csaj, nem érdekli-nem ismeri, van elég csaja nélküle is.

2018. júl. 13. 10:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt a szánalmasságot tanítani kéne.
2018. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszi el amit mondasz, nem magyarázkodni kell. Felajánlasz neki ott helyben egy videobeszélgetést, és megnézhet magának. Vagy ha ez a módszer nem tetszik neki, megkérdezed, mit szeretne akkor ő. Nem kell vergődnöd rajta.
2018. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!