Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfi valóban játszmá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfi valóban játszmázik, vagy inkább érdemre méltó?

Figyelt kérdés

Úgy két éve, hogy bemutattak minket egymásnak, azonban mintha eddig észre sem vett volna igazán. Aztán pár hete nemes egyszerűséggel elhívott randizni. Nem tagadom számomra ő egy különösen szimpatikus férfi, és ezért igent mondtam.

Később a barátnőm bogarat ültetett a fülembe mivel ő már korábbról ismeri a férfit és azt mondta, hogy tartsam magam távol tőle, mert nőcsábász.


Végül mégis elmentem vele randizni, és az elmúlt három héten egyre gyakrabban találkozunk, javarészt beszélgetünk és nem éreztem azt, hogy nyomulna vagy csak arra kellenék neki.

Meglepően kellemes a társasága. A barátnőm elmondása ellenére nagyon normálisnak tűnik, és őszinte is, például ő maga mondta, hogy valóban korábban sok nővel volt dolga, de már nem keres futó kalandokat, most már társat szeretne.


Tegnap találkoztunk utoljára, meghívtam magamhoz egy vacsorára. Jól éreztük magunkat, viszont kissé buta dolgot csináltam, ugyanis megcsókoltam és igaz viszonozta a csókom, amikor felajánlottam, hogy folytathatnánk kényelmesebb helyen is, akkor elutasított, és azt mondta, hogy szeretne jobban megismerni mielőtt lefeküdnénk és bár szívesen ágynak döntene ugyanis vonzó nő vagyok számára a kapcsolatunk szempontjából egyelőre mégsem tartaná bölcs dolognak ezt.


Természetesen kínosan éreztem magam emiatt. Egyébként ezt követően még maradt valamennyit beszélgetni, végül pedig öleléssel és csókkal köszönt el.


A barátnőm szerint ezzel megalázott, ugyanis nem volt tőle fair, hogy visszautasított, szerinte egyértelmű, hogy csak játszik az érzéseimmel mert nyeregbe érzi magát. Hozzá kell tennem, a barátnőmnek általában jó szimata van a férfiakhoz, viszont most nem értek vele egyet, de félek, hogy csak azért érzem máshogy mert valójában már beleszerettem a férfibe.


Most bizonytalan vagyok, és magam sem tudom miért történt meg ez a szerdai dolog, egyrészt szégyellem magam mert nem voltam képes uralkodni magamon, másrészt pedig értékelem, hogy még jobban szeretne megismerni, viszont mi van ha valóban csak az érzelmeimmel akar játszani?


Ma délután elhívott kávézni, de inkább nemet mondtam, viszont nem rég keresett, hogy mit szólnék egy eseti sétához?



2018. júl. 13. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
A baràtnőd buta tini s hozz van szokva az olyan pasikhoz akik rögtön megdöntik s utàna dobjàk a csajt.Ez a pali normàlis s megismerni akar s nem megdugni majd eldobni.
2018. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Sztem baromira nincs igaza a barátnődnek...

Ha még mindig akkora nőcsábász lenne (az emberek változnak ugyebár!), akkor simán megdugott volna, hát tálcán kínáltad magad, könyörgöm... :)

Az meg, hogy ezt visszautasította, minden csak nem megalázó... főleg hogy ugyanúgy keres, randira hív, stb...

Eddig nagyon úgy tűnik, hogy egy igazán jófej, normális pasit fogtál ki. Ne szalaszd el! :)

2018. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Sztem siman lehet normalis is a pasi.
2018. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Mi van? Hány évesek vagytok? Komolyan, bakker...
2018. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

A pasas normális

Tetszel neki és most hajt, járni szeretne veled. Vonzódik hozzád, de nem szeretne sietni. Nekem is rosszul esett volna egy ilyen visszautasítás, de ettől függetlenül randiznék tovább a pasival, mivel úgy tűnik, hogy tisztelettel bánik veled.

Menj el vele sétálni ma este mindenképpen

2018. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Ohh a barátnők, és az anyukák a kapcsolatok legnagyobb akadályai/megrontói...
2018. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. júl. 13. 18:13
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Ez a férfi úgy játszik veled, mint macska az egérrel.Már nyeregben van, mert tudja, hogy jól játszott.
2018. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
A hiba a barátnőd készülékében van szerintem is.
2018. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a jelenlegi barátom hívott fel magához még a kapcsolatunk elején, h. aludjunk együtt. Nem történt semmi, csak csók és ölelés. Komolyan gondolta a dolgot és nem akart rögtön megfektetni. 8éve vagyunk együtt és azóta azért bepótoltuk a dolgokat..:)
2018. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!