Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi tényleg nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi tényleg nagyon alacsony akkor valóban nincs esélye az átlagos a nőknél, tényleg olyan nagy hátránya az alacsonyság?

Figyelt kérdés
165 centi vagy alatti férfiakra gondolok akik tényleg alacsonyak, hiába gyúrjaki magát hiába helyes az arca akkor sem lesz átlagos vagy Csinos barátnője? Ennyire számít a magasság a nőknek?
2018. máj. 5. 08:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Most komolyan B+ itt kell sírni évek óta, ahelyett,hogy összekapnád magad ? :D Szánalom ezt a sok sírást olvasni egész nap.............
2018. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Már akinél...

Szoktam néha találkozni egy fiúval, jóképű, talán enyhén izmos, de alacsony.

Szerintem semmit nem veszít a vonzerejéből az alacsonysága miatt.


Nálam nem számít a magasság.

Ha vele hozott volna össze a sors, ugyanúgy összejöttem volna vele, mint a jelenlegi párommal.

Én sem vagyok magas... (158 cm)

2018. máj. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Az mit jelent, hogy B+?
2018. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire számít. És akkor még szóba se került, hogy a legtöbb 160 centis pasi nem is néz ki jól, és nincs is kigyúrva.

Egy csinos lány bőven válogathat a jobb jelöltek között.

Neked is pontosan ugyanúgy számít a külső, te is csinos barátnőt akarsz. Úgyhogy el lehet csendesedni.

2018. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
B+=baxdmeg :D
2018. máj. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Most komolyan B+ itt kell sírni évek óta, ahelyett,hogy összekapnád magad ? :D Szánalom ezt a sok sírást olvasni egész nap.............


181 cm ............... én csak érdeklődők, hogy ez tényleg olyan hátrány lenne....

2018. máj. 5. 09:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2018. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Van egy kollégám, 164 cm, ki van gyúrva kicsit, meg az arca se csúnya, meg nem is annyira hülye, ő folyton tele van nőkkel. Mondjuk nekem nem férfi, pedig csak 158 cm vagyok, de láthalólag megoldja az életét nélkülem is :D szóval mindenkinek megvan a maga célközönsége.
2018. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Nemtudom mi ez a baromság mostanában? Akkor alacsony nőknek se lesz soha párkapcsolatuk?


Olyan buta kérdéseket tudtok néha feltenni,hogy az már fáj.

2018. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

#9: Nyugi, az alacsony nőknek mindig lesz párja mivel pont, hogy ők sz**nak bele a levesbe és okozzák ezt a rohadt súlyos "alacsony pasi problémát" azzal, hogy már csak dacból kiszórják maguk közül a hozzájuk illő alacsony pasikat ("mert ha az átlagos nők kaphatnak normális pasit akkor én sem adom alább"). És lehet itt jönni azzal, hogy mindenki olyan párt választ magának, amilyet akar, de ha felcseréled a magasságot a mellmérettel és mi ugyanezt művelnénk az A/B kosaras mellű csajokkal akkor felrobbanna a női társadalom, hogy milyen jogon merészelünk így szelektálni egy olyan tulajdonság alapján, amiről az ember nem tehet (nőknél még ez sem igaz, mert ott a mellnagyobbítás).

Kérdezőnek: Kicsit optimista vagy. Ez a határ nem 165-nél húzódik, hanem inkább 170-nél. Tudom, mivel elég jóképű vagyok (btw aki be tudja bizonyítani, hogy csaj és nem ismerem, annak képet is küldhetek), de én is ilyen magas vagyok és az évek során folyamatosan koptattak le a csajok a magasságom miatt.

2018. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!