Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek valóban alacsonynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek valóban alacsonynak számít egy 165 cm alatti férfi, az ilyen férfiak jogosan hisztiznek vagy ha tennének érte simán összejöhetne egy csinos nő is számukra?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Alacsony nagyon.

De igen ha tenne érte akkor lehetne,pl:

- Kisportolja magát,felmegy legalább 80-85kilóra

- Kiépíti az egzisztenciáját minnél előbb

- Soft skilleket fejleszti


Ezek nélkül csak egy tehenet vagy azt se fog összeszedni.

2018. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Én is csak 164 vagyok, de szóba sem jöhetne, még ha a #1 által felsoroltak meg is lennének nála
2018. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%

Persze, és akkor a 165 cm magas és 85 kilós kigyúrt pasi olyan lesz, mint egy felfújt törpe. Nagyon csini.


Egyébként én egy velem egymagas vagy tőlem alacsonyabb férfival nem jönnék össze még csak szexre sem, mert nekem az nem vonzó. Én magas nő vagyok (az átlaghoz képest), nem tudom elképzelni magam ilyen férfi mellett, csak akkor, ha magasabb tőlem az illető.

Tehát hiába tesz bármit, ha alacsonyabb, akkor barátságnál többet nem tudok elképzelni. Mert nem vonzanak az alacsony férfiak kicsit sem.

2018. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Alacsony, igem. De. Nekem van ilyen ismerősöm, aki nagyon sikeres a nők körében. Sztem alapszemélyiségen múlik elsősorban... neki pl. frenetikus dumája van (humoros és okos is együtt). Mellette azért ad is magára. Tény, hogy nem csóró, de nem is milliomos, és azért nem csóró, mert tett is érte, nem abba született bele.


Az adott alacsony férfitől függ, hogy jogos-e a panasz. Van, akinél igen, mert mellette genetikailag ronda szegény, vagy nincs kifejezett hibája személyiség terén, max. annyi, hogy nem épp egy érdekes jellem. Mármint akkor jogos a rinya, ha nem a nőkent kollektívan b.tatja miatta, hanem a helyzetet.

Ha tudna tenni vmit érte, pl:

- csak a top cicákat hajtja

- full igénytelen (koszos bőr, zsíros haj, nagyon divatjamúlt cuccok, nem öltözik fel alkalomhoz illően, kirohadt fog, bűzös testszag, előnytelen frizura, hülyén növő vagy rendben nem tartott arcszőrzet)

- tudna jobb munkát találni, tanulni, magát fejleszteni, izmosodni, fogyni stb., csak lusta hozzá


Akkor nem jogos.

2018. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Pedig 3-as tudok olyan testépítőről aki nincs 170 centi de mellette 120kiló is.

Halomra szexel a nőkkel,és a legjobb fajtákból orrba szájba ugranak a farkára.

2018. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
A nőknek egy 170-es pasi is alacsonynak számít, nemhogy egy 165-ös, szóval elég optimistán lőtted be ezt a határt. Igazából 170 vagy az alatt bármit csinálhatsz, en bloc a női társadalom szemében semmivel nem leszel vonzóbb. Aki ilyen kimondottan alacsony, az egyedül abban bízhat, hogy talál egy olyan ultra kompromisszum kész, nyitott és nem felszínes csajt, akit nem zavar, hogy a pasija elmarad az átlagtól. Nehéz ilyen barátnőt találni, de nem lehetetlen. Persze ahhoz a karrierednek/személyiségednek tökéletesnek kell lennie és helyesnek is kell lenned.
2018. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

6-os találhat de ha nem izmos,és nem komoly a karrierje akkor kaphat egy TankArankát talán aki a kutyának sem kell.

Maximum olyat aki nem álmai nője és akitől szex közben max hányingere lesz.

2018. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Erről csak annyit, hogy a nővérem volt annak idején a legjobb nő a környéken és minden pasi őt akarta. Cserélgette is őket rendesen. Szegeny fater azt mondta május elsején , ha nagyob udvarunk lenne nem kéne télre tüzelő annyi májusfa volt az udvarban. Aztán megismerte a férjét és 21 évesen hozzáment 1 fejjel alacsonyab 160centi, de tök jóképü és jódumáju srác volt.24 éve vannak együtt
2018. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a nő testmagasságától függ - nem mindegy, hogy 180 cm vagyok vagy 160.
2018. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha pénzes akkor talál magának jó nőt. Csak ne gondolkodjon azon hogy miért is van vele,hanem élvezze az életet és hogy jókat dughat.

Ha nincs annyi pénze de ki van gyúrva esetleg birkózik is határozottan keményen lép fel minden helyzetben akkor is találhat nőket. Esetleg ha viccmesélő humorista,akkor valami röhögi csajt ki tud fogni aki házibohócot akar.

2018. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!