Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg csak az alúl ìrz két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak az alúl ìrz két véglet van a társkereső hölgyeknél-22-34éves korosztályban?

Figyelt kérdés

Jó az is igaz sötét megyében lakom,de rengeteg cég jön ide amikhez leginkább rabszolga és fiatal mérnökök hada kell.

Társkeresőn,nagyon sok a láncdohányos(dj tőtöttcigi fanatikus lányka.Nagy részük(többszörös) elvált anyuka. Semmi ambíció nincs bennük.Ha nem is anyukák de lusták egész nap a neten lógnak.

Másik véglet a 1-3diplomás még karriert nem épìtek nem lehet gyerek hölgyek. Nincs velük gond csak én vagyok kevés nekik.mit szépìtsem. Vagyis annak érezem magam. Jól keresnek számomra fényűző életet is élnek. Mindkét csoportra jellemző az "alkoholizmus" az elsők unalmukban az utóbbiak "stressz"miatt.

De hol a kettő közti kategória? Akiknek vannak céljaik,de gyűjtögetni kell rá.


2018. júl. 13. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Borsod megye? Azt kifelejtetted hogy a legtöbb még csúnya is mint a napon felejtett parizer.
2018. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Az alkohol sajnos kb. mindenkire jellemző. Nem csak kishazánkban. Nagyon kevés aki nem piás, vagy normál mértékben iszik. Sajnos az ivás “alappá“ vált.


Én is megiszok néha 1-1 cidert, de havi 1-2 alkalommal vagy még azt se. Meg koccintok csokilikőrrel, ha úgy alakul, de mást sosem.


A többit átérzem, én is az “okosakhoz hülye, hülyékhez okos“ vagyok, nem valami egyszerű így.

2018. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Mert inkább ezen nők szorulnak rá társkeresőre. Mindkettőnél nagyon magasan van a léc, de amíg az első végletnél ok nélkül magas és ezért nem kelendőek, a másik végletnél meg senki nem tudja megugrani.
2018. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1es vannak nagyon szépek is,de azokra percenként 10en îrnak.
2018. júl. 13. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Vannak harmadik, meg negyedik stb. kategóriába tartozó nők is, csak talán kevesebb. Én se tartozom se az első, se a második kategóriába.
2018. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én inkább azt vettem észre a társkeris oldalakon, hogy alig lehet egy normálisat beszélgetni az ott lévő nők többségével. Tőmondatokat írnak vissza, de azért ott a profilján az elvárás, hogy "bűvölj el" :)

De ezzel a két véglettel nem találkoztam amit a kérdező írt, nálam a legnagyobb probléma, hogy önállóan nem tudnak feldobni egy témát.

Oké, hogy már gyereket szeretnék valakitől, meg családot, de nem bármi áron.

2018. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!