Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A rendes értékrenddel rendelke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes értékrenddel rendelkező normális lányok, ha szinglik miért nem regisztrálnak társkereső oldalra?

Figyelt kérdés

2018. júl. 6. 19:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Mert tudnak válogatni a felhozatalból offline is. Meg már amúgy is foglaltak.
2018. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon érdekes kérdés. Ezt én is észrevettem hogy a legjobb lánybarátom teljesen értelmes..stb szóval olyan mentalitású akit elképzelnék magam mellé de ő sem társkeresőn ismerte meg a párját.

Lehet azért vannak kivételek akik társkeresőre mennek fel nem lehet így általánosítani.

2018. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
valami nagyon átrendeződött...korábban ha olyan helyzetben voltam mint most (nincs élőben körülöttem potenciális nő akivel ismerkedni tudnék) akkor a társkereső oldalakon mindig találtam legalább egy nőt akivel találkoztunk is és kialakult valami. Mostanában csak vagy a tökéletes műnők vagy a tényleg nagyon kövér vagy csúnya lányok vannak fent. Ennyire rossz lenne egy ilyen oldal?
2018. júl. 6. 19:10
 4/29 anonim ***** válasza:
57%
Egy valamire való nő bárhová is megy, bármit is csinál, mindenhol hemzsegnek körülötte a férfiak. Így aztán mit vesződjön a társkereső oldalakkal?
2018. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Én a fent említett kategóriába sorolnám magam. Azért nem regelnék ilyen oldalra, mert egyszer kolléganőim unszolására megtettem. Egy hét alatt egyételmű lett: nem éri meg az időt fecsérelni, mivel mire egy normálisnak tűnő pasival sikerül beszélni, addigra 80 másik elveszi a kedvem az élettől is.
2018. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#5 ezt nem gondoltam volna :O

Ennyire sok levelet kap egy nő?

2018. júl. 6. 19:14
 7/29 anonim ***** válasza:
47%
#5: és szerinted ezalatt egy hasonló férfi milyen tapasztalatokat gyűjt?
2018. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én azért nem, mert jelenleg nem érzem, hogy szükségem lenne rá. A hétköznapi életben is vannak, akik próbálkoznak és ez nekem jelenleg bőven elég. Ha felregisztrálnék, akkor meg az lenne a baj, hogy mennyi srácot "szédítek" egyszerre.
2018. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok. Beszélgetésre gondoltam.

Mikor soroznak kép nélkül csak, mert frissen regisztrált az illető.

Amivel elvették az életkedvem? Csak a leggyakoribb típusokból:

-Titkos kapcsolatot keresek.

-Szexchat?

-Szia! Szerinted fontos a méret?

- A feleségem elhanyagol, csak a gyerekek miatt nem válok el.

- Pár hónapja nem dolgozom, de jelenleg is munkát keresek.

2018. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
7. Válaszadó. Gondolom ti is hasonló tapasztalatokat gyűjtötök.
2018. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!