Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány 21 most érettségizik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány 21 most érettségizik (nem dolgozik) a férfi 32 dolgozik természetesen, mennyire esélyes, ebből egy normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem akartam leîrni,de a pasi vagyok. Szóval az az aggályom,hogy egy random 21éves lány gyerek manapság. A kérdésben szereplő lány viszont nagyon komoly(nak teszi magát)érett gondolkodású(ra valló dolgokat mond. Nagyon nyomúl rám. Volt nekem régen egy barátnőm 19.5-23éves kora közt vtunk együtt. 20-21 évesen komolyabb tervei voltak az életben,mint 23 évesen amikor is elhagyott hogy fűvel fával lefeküdjön. Egyedi tapasztalat vagy általánosan ìgy van?

2018. jún. 14. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Ilyenkor 11 év még nagyon sok, amikor valamelyik fél még nem dolgozik, bármilyen is komolynak tűnik a fiatalabbik fél.


Ha már dolgozik, abból már lehet normális kapcsolat.

2018. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érettségi oka szakmunkás. Érdekes nővére egyetemre jár...
2018. jún. 14. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nehéz előre megjósolni, hogy lehet-e ebből normális kapcsolat, nem is szabad általánosítani, mert minden kapcsolat más, az ember is változik. Van, aki már 20 évesen is komolyan gondolkodik és komoly tervei vannak, de van, akinek még 30-hoz közelítve sincsenek komoly tervei és a gondolkodásmódja sem felnőttes. Az, hogy lehet-e ebből komoly kapcsolat főleg attól függ, hogy mit vártok el ettől a kapcsolattól, kinek mik a szándékai és hogyan áll ehhez a kapcsolathoz.
2018. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
"Érdekes nővére egyetemre jár"-számít ez? Ha hasonlítgatod attól jobb nem lesz. Szerintem hanyagold azt a lányt. Nem beszélsz róla túl kedvesen. Ha így állsz hozzá akkor jobb a külön út.
2018. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Ideális korkülönbség, ha sok gyereket akarsz jó választás. Én elvinném.
2018. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Ismerosomeknel 11ev a korkulonbseg,pont igy,a csaj dolgozott erettsegi utan 2-3 evet,azota babazik.Jol megvannak.
2018. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Én 22 vagyok, a párom 31. Nincs problémánk, dolgozunk

Amikor nem volt munkám, számíthattam rá. :) De ő is rám.

2018. jún. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!