Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen típusú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen típusú, személyiségű embereknek nem lesz sosem párjuk?

Figyelt kérdés

Én ettől félek hogy nekem sosem lesz barátnőm/feleségem. Pedig szeretnék, de olyan személyiségem van, hogy nem tudok könnyen ismerkedni. Sokak szerint a kinézetemmel nincs gond. Hanem a személyiségemmel.


22 éves vagyok és nem volt barátnőm. Szerintetek lehet valamikor is?

Pedig később szeretnék gyerekeket is.


22F


2018. júl. 16. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Olyanoknak akik 22 évesen már gyerekről álmodoznak és halál komolyan fogják fel a nőkkel való ismerkedést...
2018. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én szarul nézek ki, a személyiségem sem túl megnyerő, introvertált és enyhén szociális fóbiás vagyok, és mégis volt pár barátnőm. Jó, mondjuk több ezer elutasítás után, de legalább lett... Csak az a szar, hogy amikor vége, akkor tudod, hogy most évekig semmi nem fog összejönni
2018. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért, milyen a személyiséged? én már mindenféle embert láttam kapcsolatban, introvertált, bunkó, amit akarsz.
2018. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Introvertált személyiségem van, keveset beszélek, nem járok társaságba.
2018. júl. 16. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
ettől még lehet. én is ilyen vagyok, bár lány, de annyi idős mint te, és volt már kapcsolatom.
2018. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
A személyiségeden TUDSZ változtatni. Pszichológus, coach aki tud ebben téged támogatni.
2018. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Bármilyen személyiségűnek lehet sajnos, ha az elején jól tud kamuzni. Én inkább elmondom, hogy kiknek nem lesznek hosszútávú kapcsolatai, és nem véletlenül:

- nárcisztikus (ő mindig jó; ha valamit elront, azért mindig más a hibás)

- "minden más pasi csak megcsalna, én persze a tenyeremen hordozlak" (mindezt úgy, hogy már megfullaszt, és azonnal a fejedhez vágja vitában, hogy ő persze mártírként megtesz mindent)


22/N

2018. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23 éves leszek, a külsőm nem nagy szám, a személyiségemmel is biztosan vannak hibák, kezdve azzal, hogy zárkózott vagyok, de! NŐ vagyok, elvileg ennek már önmagában elégnek kell lenni.


Ja, nem! :) Én sem látom magam sem anyaként, sem feleségként, de még barátnőként sem.

2018. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!