Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az afrikai embereknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az afrikai embereknek miért nincsenek társkeresési problémái?

Figyelt kérdés

Sose hallottam még arról, hogy egy afrikai pasas azért panaszkodott volna, hogy nem tud magának nőt keresni.


(nekem nincsenek gondjaim a lányokkal való ismerkedéssel, a kérdést nem magam miatt tettem fel)


2018. ápr. 29. 14:56
1 2
 1/13 iamaveryniceguy ***** válasza:
85%
Én konkrétan egyedül még csak magyart hallottam panaszkodni ilyenekről. Akkor ezek szerint a világon mindenhol tökéletes a párkeresés, csak nálunk nem?
2018. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Gondolod, hogy ha egy afrikainak VAN tárkeresési problémája, akkor az IDE fogja kiírni????


Vagy ha kiírja, akkor odaírja nagy betükkel, hogy én afrikai vagyok ám????


Ha ennyire buta vagy, akkor nem csoda, hogy NEKED vannak ilyen gondjaid!

2018. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Ha ennyire buta vagy, akkor nem csoda, hogy NEKED vannak ilyen gondjaid!"


Ha elolvastad volna a kérdésem alatti szöveget is, akkor magad is láthattad volna, hogy nekem NINCSENEK ismerkedési problémáim, én tudok csajozni - és még afrikai sem vagyok.


Ja, még valami: számos helyen voltam a világban, (volt, ahol hónapokat éltem) de senkit sem hallottam még ennyire panaszkodni, mint a magyar pacákokat - tisztelet a kivételnek persze.

2018. ápr. 29. 15:07
 4/13 A kérdező kommentje:

@iamaveryniceguy


Lehet. :D


A magyar nép egyébként sem tartozik a legokosabb nemzetek közé, szóval nem csodálkozok.


Ahogyan azok sem, hogy Svájc egy részén szinte csak magyar prostik állnak kint.


Ez elég szomorú, amikor külföldön vagyok, még magyarul sem igazán szólalok meg. Inkább angolul vagy németül beszélek.

2018. ápr. 29. 15:09
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Nincsenek gátlásaik...ha nem jön a nő...akkor fogja berántja a bokorba és már el is intézte...

Biztos nem minden afrikai ilyen, de ahol élek elég sok van és undorító ahogy élnek, ahogy a nőkkel bánnak, ahogy beszélnek velük.


Azon kívül az afrikai férfiak nem fogadnak semmilyen parancsot el nőtől...a munkahelyemen nem egyszer volt ebből probléma.


Inkább legyenek gondjaid a társkereséssel, de ne akarj olyan lenni mint egy afrikai férfi. Mint az állatok (tisztelet annak a pár kivézelnek)


Ja és ez nem rasszista komment, szimplán csak a tapasztalataim leírása...

2018. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ez elég szomorú, amikor külföldön vagyok, még magyarul sem igazán szólalok meg. Inkább angolul vagy németül beszélek."


Pedig biztos sokan értenék...

2018. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Pedig biztos sokan értenék..."


->Az engem leszólítgató magyar prostik biztosan. :-)

2018. ápr. 29. 15:13
 8/13 A kérdező kommentje:

5-ös neked is elmondom:


NINCSENEK gondjaim a társkereséssel. Olvasatok már full szöveget basszus.

2018. ápr. 29. 15:14
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

"Ja, még valami: számos helyen voltam a világban, (volt, ahol hónapokat éltem) de senkit sem hallottam még ennyire panaszkodni, mint a magyar pacákokat - tisztelet a kivételnek persze."


Ez azért lehet, mert ebből a kultúrkörből származol, és ezt a nyelvet beszéled anyanyelvként :) Őszintén, mennyire nézed napi szinten pl. a quora-t, ahol hasonló kérdéseket találnál? Vagy a returnofthekings nevű oldalt, ami olyan, mint itthon a férfihang.hu? Pár hónap alatt nem fogsz annyira mélyen belemerülni az adott ország társadalmi életébe, hogy ilyenekre érdemben ráláss. Többször hallottam már külföldiektől, hogy a magyar milyen kedves, jófej nép - naná, hiszen ők nem beszélik a nyelvünket :)


Emellett egyébként igaz az, hogy itt pl. sokkal nehezebb csajozni, mint mondjuk Londonban. A magyar nők (de lehet, hogy ez ilyen közép-kelet-európai sajátosság) egyszerűen kissé paranoiásak, félnek a kezdeményezéstől, és eléggé elutasítóak. Külföldön egy átlag egyetemista közvetlenebb, mint egy magyar.



Az afrikaiaknak meg azért nincsenek ilyen problémáik, mert egy teljesen más, egyszerűbb, zártabb világban élnek. Más az átlag várható élettartam, más a termékenységi ráta, mások a házassági szabályok. Semmi értelme harmadik világbeli országokat meg modern, nyugati államokat összehasonlítani. Nálunk van internet, a nők válogatósak és magasak az igényeik, a média a mindennapi életünk része, a nők válogatósak és magasak az igényeik, magas a várható élettartam, a nők válogatósak és magasak az igényeik, nem divat korán elköteleződni, a nők a munkaerópiac egyre aktívabb szereplői, és a nők válogatósak és magasak az igényeik. Hajlok egyébként arra a feltételezésre, hogy minél inkább aktívak a nők a munkaerőpiacon egy országban, annál nehezebb lesz nekik megfelelni, annál nagyobb lesz a társadalomban a polarizáció, annál több férfi marad egyedül.

2018. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön a nőknek sem derogál annyira kezdeményezni, mint Mo.-on.
2018. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!